Nový Spark
venku od 3. ledna
Thrasheři MORDRED vydají po 27 letech nové album

Thrasheři MORDRED vydají po 27 letech nové album

Thrashová úderka ze San Francisco Bay Area MORDRED se pochlubila novým videem k singlu „Demonic # 7“. Skladba se objeví chystaném albu „The Dark Parade“, které spatří pozemské světlo 23. července prostřednictvím M-Theory Audio.

„Demonic # 7“ je první ochutnávkou z počinu „The Dark Parade“, jež se stane první dlouhohrající nahrávkou MORDRED od roku 1994, kdy vyšla deska „The Next Room“. Nový titul bude k dispozici na CD, digitálně, na kazetě a několika typech limitovaných vinylů.

„The Dark Parade“ nahrálo pět ze šesti muzikantů, kteří jsou podepsáni pod ceněným opusem „In This Life“ (1991). V MORDRED dále nově figuruje bubeník Jeff Gomes. Aktuální staronovou sestavu tedy tvoří: Scott Holderby (zpěv), Art Liboon (baskytara), James Sanguinetti (kytara), Danny White (kytara), Aaron „DJ Pause“ Vaughn (klávesy, gramofon) a Jeff Gomes (bicí).

Počátky MORDRED se datují do poloviny osmdesátých let. Na přelomu osmdesátých a devadesátých let vypustili tři studiové desky, načež se jejich cesty na dlouhou dobu rozešly. Po dlouhé hibernaci lemované dvěma krátkodobými reuniony se kapela dala znovu dohromady v roce 2013. Vloni se připomněli EP „Volition“.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace