Nový Spark
venku od 1. září
Timo Tolkki nevybral dost peněz a rozpouští kapelu

Timo Tolkki nevybral dost peněz a rozpouští kapelu

Velké plány s INFINITE VISIONS vzaly bohužel za své. Finský kytarista neuspěl se svou crowdfundingovou kampaní, ve které chtěl pro skupinu a nahrání desky vybrat deset tisíc eur.

Ve skutečnosti fanoušci naposílali jen 14 procent celkové částky. Cesty Tolkkiho a zbytku kapely se tak rozcházejí. Timo plánuje připravený materiál vydat příští rok jako sólové album, na které by chtěl přilákat hosty jako Elize Ryd, Sharon den Adel nebo Rob Rock. Současné demo nahrávky dal Timo k dispozici fanouškům už teď.

Ostatní bývalí členové INFINITE VISIONS, tedy původní zpěvák Erik Kraemer, basák Pierre-Emmanuel Pélisson (ASYLUM PYRE), klávesista Jimmy Pitts (ETERNITY'S END), bubeník Pawel "Pavulon" Jaroszewicz (BATUSHKA, HATE, ex-VADER) a nově kytaristé Nils Courbaron (SIRENIA) a Dani G (DARKSUN) se sdružili v nové, dosud nepojmenované formaci, která se má zaměřit na heavy/power s příměsí progu a deathu.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace