Nový Spark
venku od 1. března
TITANIC ukončují svoji aktivní činnost

TITANIC ukončují svoji aktivní činnost

Stalo se to, co všichni se smutkem očekávali. Po úmrtí svého zpěváka a jediného zbylého původního člena kapely, Zdeňka Černého, oznámila brněnská heavymetalová legenda TITANIC konec své kariéry.

„Kapela TITANIC oznamuje, že po smrti svého kytaristy a zpěváka Zdeňka Černého ukončuje svoji aktivní činnost. Děkujeme všem našim fanouškům za maximální podporu v této těžké situaci. Budeme se snažit udržovat ducha kapely nejen na sociálních sítích, ale i případných vzpomínkových akcích, o kterých vás budeme vždy včas informovat. Děkujeme!!!“ zní prohlášení na Facebooku kapely.

Zdeněk Černý odešel na začátku prosince po těžké nemoci ve věku 63 let. TITANIC vznikl na přelomu let 1984 a 1985, Černý zde působil jako zpěvák od úplného počátku. Po roce 1997 se kapela odmlčela, aby byla v roce 2011 obnovena v původní sestavě. V posledních letech se přidal Martin Škaroupka z CRADLE OF FILTH na bicí, ze stejné kapely narukoval i kytarista Marek „Ashok“ Šmerda. Jako baskytarista zde působil Milan Vajgrt, náhrada za Milana Hanáka, který zemřel před čtyřmi lety na rakovinu.

Poslední studiová deska „ON“ vyšla v roce 2021. Nejen na brněnské scéně získali TITANIC statut metalových legend.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace