Nový Spark
venku od 1. prosince
Tom G. Warrior s TRIUMPH OF DEATH oživuje kultovní HELLHAMMER

Tom G. Warrior s TRIUMPH OF DEATH oživuje kultovní HELLHAMMER

Tom Gabriel Warrior oživuje odkaz kultovních HELLHAMMER. 10. listopadu spatří světlo světa koncertní album projektu TRIUMPH OF DEATH, pod jehož hlavičkou uplynulých let příležitostně přehrává repertoár své pradávné kapely.

„HELLHAMMER se nikdy nevrátí, jejich muzika je však pro mne natolik důležitá, že bych si ji předtím, než skončím, ještě někdy rád zahrál,“ uvedl k tématu před časem. Tak se taky stalo a kolekce nazvaná „Resurrection of Flesh“ obsahuje ve dvanácti (s bonusem třinácti) skladbách to nejlepší, co čtyřčlenná sestava v první polovině letošního roku odehrála na festivalu Hell´s Heroes v Houstonu, Dark Easter Metal Meeting v Mnichově a SWR Barroselas Metal Festu v Portugalsku.

Historickou hodinu materiálu spolu s Warriorem zvukově ošetřil V. Santura, kumpán z TRIPTYKON. „Tohle album je ze všeho nejvíc svědectvím o jedinečném propojení publika a téhle kapely. Hudba HELLHAMMER byla v letech 1982-1984 undergroundem, často vysmívaným a odstrkovaným, a za to, že ji dnes můžeme hrát po celém, vděčíme výhradně laskavosti, otevřenosti a nadšení těch, kteří nám tyto koncerty umožnili odehrát,“ říká Warrior.

V sestavě TRIUMPH OF DEATH ho doplňují André Mathieu (PUNISH) (zpěv, kytara), Jamie Lee Cussigh (SACRIFIZER) (baskytara) a Tim Wey (MATTERHORN) (bicí).

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace