Nový Spark
venku od 2. srpna
Tommy Vext odchází z BAD WOLVES

Tommy Vext odchází z BAD WOLVES

Zpěvák Tommy Vext již není členem BAD WOLVES. Kapela tuto zprávu potvrdila v oficiálním prohlášení na sociálních médiích. Podle zprávy bude zbývající čtveřice pokračovat bez Vexta a v tomto roce by ráda vydala nové album.

„Je pravda, že cesty BAD WOLVES a zpěváka Tommyho Vexta se rozcházejí. My čtyři plánujeme pokračovat v hudbě a koncem tohoto roku vydat nové album. Tommy byl velkou součástí BAD WOLVES a jsme vděční za jeho přínos. V tuto chvíli nemáme co víc říct, ale rádi bychom vyjádřili vděčnost všem fanouškům, kteří nás od prvního dne podporují. Bez vás bychom tady nebyli,“ zní původní příspěvek, pod nímž jsou podepsáni John Boecklin, Doc Coyle, Chris Cain a Kyle Konkiel.

Vext původně oznámil svůj odchod z BAD WOLVES v již odstraněném videu v rámci Instagram Live, přičemž tvrdil, že k tomu byl donucen svými již bývalými spoluhráči a labelem Better Noise Music kvůli svým politickým názorům. Zpěvák také oznámil plány na zahájení sólové kariéry, přičemž prohlašoval, že napsal významnou část nového alba BAD WOLVES, čímž zřejmě odkazoval na chystané třetí LP skupiny.

Minulý rok se zpěvák hlasitě vyjadřoval k sociálním tématům kolem Black Lives Matter, když tvrdil, že rasismus neexistuje a že byl uměle vytvořen. Před nedávnem se do médií dostala kauza ohledně obvinění jeho bývalé přítelkyně z domácího násilí, která se v současnosti projednává u soudu.

BAD WOLVES mají na svědomí dvě řadová alba, to poslední „N.A.T.I.O.N.“ vyšlo v roce 2019. Kapelu proslavil cover skladby THE CRANBERRIES „Zombie“ z debutového alba.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace