Nový Spark
venku od 3. října
TRAKTOR posouvá termíny koncertů, album pokřtí na konci března

TRAKTOR posouvá termíny koncertů, album pokřtí na konci března

Koronavirové restrikce se sice uvolňují, z pohledu kulturního vyžití však stále nejsou ideální. TRAKTOR proto byl opět nucen šachovat s termíny svých letošních koncertů. Turné k novém albu „Sedmá strana kostky“ (2021) tak snad odstartuje 26. března velkolepým koncertem v pražské sportovní hale, kde bude počin rovněž pokřtěn, 13. května by pak měla začít v Plzni série koncertů pod širým nebem. Vyvrcholením letošních akcí by měl být koncert ke 20 rokům TRAKTORU 7. října v ostravské Ostravar aréně, největší show v historii kapely.

„Snad tu Prahu stihneme! U ostatních hal se moc omlouváme, ale situace stále nenahrává plným koncertním sálům, které jsme si moc přáli s vámi užít naplno v únoru a březnu. (…) Je nám to moc líto, že to už poněkolikáté měníme, ale všichni věříme, že je to naposledy!“ vzkazuje kapela fanouškům s tím, že navzdory nuceným čachrům s termíny zůstávají všechny vstupenky v platnosti. Ostatně, mrkněte na aktualizovaný seznam termínů a za Spark připomínáme na podzim vydaný TRAKTOR speciál, který můžete pořídit na Sparkshopu.


Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace