Nový Spark
venku od 1. června
Trio odpadlíků z ELUVEITIE rozjelo novou kapelu CELLAR DARLING

Trio odpadlíků z ELUVEITIE rozjelo novou kapelu CELLAR DARLING

Odpadlíci od švýcarských folkmetalistů ELUVEITIE startují novou kapelu. Konkrétně se jedná o zpěvačku a hráčku na lidové nástroje Annu Murphy, kytaristu a teď i basáka Ivo Henziho a bubeníka Merlina Suttera, jenž sestavu po dlouhých letech za ne zcela zřejmých okolností opustili letos v červnu. Jejich nová kapela se jmenuje CELLAR DARLING a k poslechu už mají první dvě skladby.

„Challenge je skladba o vnitřním sváru. Boji, který vedete sami se sebou, ale také se světem. Jste to vy, křičící sami na sebe v zrcadle, dodávajíc si tak novou sílu. Je to zklamání, překonání tohoto zklamání a dosažení nových cílů. Bipolární tanec jménem život,“ uvádí kapela. V prosinci CELLAR DARLING odehrají rovněž první koncert, a to v nizozemském Amsterodamu spolu s Anneke van Giersbergen a THE GENTLE STORM…

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo