Nový Spark
venku od 1. června
Trocha barevné psychedelie: Kirk Hammett z METALLICY uvádí nový klip

Trocha barevné psychedelie: Kirk Hammett z METALLICY uvádí nový klip

Dnes, 23. dubna, vychází sólové EP „Portals“ Kirka Hammetta z METALLICY. Kytarista si pro nás navíc připravil čerstvý animovaný videoklip ke skladbě „High Plains Drifter“.

Alba i skvělý merch METALLICY na Sparkshopu!

Videoklip zhotovený studiem AWESOME + Modest vytváří neustále se měnící psychedelicky snovou atmosféru, která perfektně doplňuje píseň. Název skladby byl inspirován stejnojmenným westernovým snímkem Clinta Eastwooda z roku 1973, u nás vydaným jako Tulák z širých plání. Hammett ji nesložil přímo pro uvedený film, ale když ji poprvé celou uslyšel, vybavila se mu atmosféra Eastwoodovy klasiky, a tak píseň pojmenoval stejně.

„High Plains Drifter“ vznikla z dvou a půl minutového flamenco kousku, který kytarista složil již dříve, ale do tvorby METALLICY by nezapadl. Ovšem věděl, že jednou jeho čas přijde! A nadešel na desce „Portals“, která překvapivě není vůbec metalová. Cesta od thrash metalu k albu inspirovanému klasickou hudbou, filmovými soundtracky a hororovými snímky prý není vůbec složitá.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace