Nový Spark
venku od 3. října
Trocha barevné psychedelie: Kirk Hammett z METALLICY uvádí nový klip

Trocha barevné psychedelie: Kirk Hammett z METALLICY uvádí nový klip

Dnes, 23. dubna, vychází sólové EP „Portals“ Kirka Hammetta z METALLICY. Kytarista si pro nás navíc připravil čerstvý animovaný videoklip ke skladbě „High Plains Drifter“.

Alba i skvělý merch METALLICY na Sparkshopu!

Videoklip zhotovený studiem AWESOME + Modest vytváří neustále se měnící psychedelicky snovou atmosféru, která perfektně doplňuje píseň. Název skladby byl inspirován stejnojmenným westernovým snímkem Clinta Eastwooda z roku 1973, u nás vydaným jako Tulák z širých plání. Hammett ji nesložil přímo pro uvedený film, ale když ji poprvé celou uslyšel, vybavila se mu atmosféra Eastwoodovy klasiky, a tak píseň pojmenoval stejně.

„High Plains Drifter“ vznikla z dvou a půl minutového flamenco kousku, který kytarista složil již dříve, ale do tvorby METALLICY by nezapadl. Ovšem věděl, že jednou jeho čas přijde! A nadešel na desce „Portals“, která překvapivě není vůbec metalová. Cesta od thrash metalu k albu inspirovanému klasickou hudbou, filmovými soundtracky a hororovými snímky prý není vůbec složitá.

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace