Nový Spark
venku od 2. května
TYPE O NEGATIVE díky umělé inteligenci ožívají v novém videu

TYPE O NEGATIVE díky umělé inteligenci ožívají v novém videu

Začátkem května vyšla reedice posledního alba TYPE O NEGATIVE „Dead Again“ (2007) a vydání je podpořeno i sérií videoklipů, ať už oprášených či zbrusu nových. Čerstvého vizuálního zpracování se aktuálně dostalo i skladbě „Halloween in Heaven“, v níž díky umělé inteligenci „ožívá“ nejen frontman Peter Steele, ale i řada dávno zemřelých ikon rockové scény, o nichž je ve skladbě zmínka, včetně Dimebaga Darrella, jemuž kapela song kdysi věnovala.

„Text podněcuje experimenty, což vyústilo ve ztvárnění, které je strašidelné a zároveň kýčovité, což, doufám, vzdává kapele hold. Tou pravou výzvou bylo zakomponovat do videa všechny ty slavné tváře, jelikož umělé inteligenci je obtížné vysvětlit všechny ty drobné detaily, které z nich činí výjimečné osobnosti. Musela jsem tak pro video vytvořit stovky až tisíce různých variací jednotlivých obrázků,“ říká autorka videa Corinne Larre.

Reedice „Dead Again“ je k mání doplněná o devět bonusů v podobě živáků starších skladeb, zčásti pořízených na festivalu ve Wackenu v roce 2007. Album seženete i na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace