Nový Spark
venku od 2. října
U.D.O. přivezou novou desku do Česka. Zahrají u nás hned třikrát

U.D.O. přivezou novou desku do Česka. Zahrají u nás hned třikrát

Udo Dirkschneider se svou kapelou nedávno vypustil nové album s názvem „Game Over“ a nyní ohlašuje „Game Over European Tour 2022“. V plánu je i Česká republika, a to hned se třemi březnovými koncerty: v Plzni, Zlíně a Ostravě.

Aktuální album U.D.O. i další nahrávky seženete v našem Sparkshopu

Při psaní nových písní (nová deska má úctyhodných 16 songů) měl Udo v mysli spoustu aktuálních společenských problémů a v textech se to výrazně odráží. Pokud lidstvo nepřehodnotí několik aspektů, může to mít až fatální následky. Například v písni „Kids And Guns“, která je o zvýšeném prodeji zbraní a malé regulaci ve zbrojním průmyslu v USA, což také vede k vyššímu počtu případů násilí ze strany dětí a mladistvých. A to není všechno, jak vypovídají jen samotné názvy některých písni „Fear Detector“, „Holy Invaders“, „Prophecy“, „Empty Eyes“.

Udo sám o tomto pokračování jeho úspěšné desky „Steelfactory“ (2018) říká: „Je to opravdu dobré album. Bylo to poprvé, co jsme skládali společně se dvěma novými členy U.D.O. Album obsahuje spoustu věcí, které budou možná trochu překvapivé, ale ne, neměníme styl, jen pár drobností je trochu jiných. Jak říkám, je to prostě hodně zajímavé.“

Udo je zkrátka absolutně nedostižný metalový srdcař, je neúnavný a stále pracuje na maximum, aby svým fanouškům dodal špičkovou metalovou muziku. V současné sestavě kapely U.D.O., kterou s ním tvoří jeho syn a bubeník Sven Dirkschneider, basák Hudrap a kytaristé Andrey Smirnov a Dammers, se na začátku března vydají na trasu, čítající neuvěřitelných 44 koncertů po celé Evropě.

17.3. PLZEŇ, KD Šeříkovka
18.3. ZLÍN, Masters of Rock Café
19.3. OSTRAVA, Garage

Vstupenky jsou k dispozici tady a dále v sítích Ticketportal a Ticketmaster.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace