Nový Spark
venku od 2. dubna
Ultimátní iluze – 67 neslyšených skladeb od GUNS N´ ROSES

Ultimátní iluze – 67 neslyšených skladeb od GUNS N´ ROSES

Jestli vám přišla narozeninová edice „Appetite for Destruction“ nabitá, tak jsme zvědaví, co řeknete na chystaný box, kterým GUNS N´ ROSES připomenou loňských třicet let od vydání dvoudílného konceptu „Use Your Illusion“. Set, jehož vydání je naplánováno na 11. listopadu, v nejbohatším z několika obsahově rozdílných balení nabídne celkem 97 skladeb, z nichž celých 63 dosud ještě nebylo vydáno. Ve fyzických nosičích zaberou 7 CD a 2 Blu-ray disky, přičemž vůbec poprvé byly skladby remasterovány.

Hromada Gáního merče na Sparkshopu

Z ucelených bonusových materiálů lze jmenovat koncertní záznam „Live in New York“ z května 1991, který posloužil jako zahřívací zkouška před regulérním turné k „Use Your Illusion“ a slyšet je na něm ještě původní kytarista Izzy Stradlin. Na druhém živém setu „Live in Las Vegas“ z ledna 1992 už hraje Gilby Clarke.

První ze jmenovaných koncertů byl přitom pro potřeby nového boxu poprvé převeden z původního 35mm záznamu do rozlišení 4K UHD a k tomu smíchaný do Dolby Atmos. Jde také o vůbec první ucelený koncertní záznam pořízený v audiu i videu z éry „Use Your Illusion“.

Krom dalších bonusů je součástí boxu také stostránkový booklet.


Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace