Nový Spark
venku od 2. dubna
Unikátní koncert, který nemá headlinera. Fantastická thrashmetalová pětka míří do Bratislavy

Unikátní koncert, který nemá headlinera. Fantastická thrashmetalová pětka míří do Bratislavy

Do Bratislavy míří ultimátní sestava a sen každého true thrashmetalisty: TESTAMENT, SEPULTURA, EXODUS, DEATH ANGEL A HEATHEN. Koncert není zastávka společného tour, ale jde unikátní setkání třech různých turné v jednom městě a v jeden večer. To, co se 12. července odehraje v Refinery Gallery, se nebude opakovat nikde jinde na světě.

Vybav se na koncert na Sparkshopu! Nyní dostaneš exkluzivní slevu 10 % na nákup TESTAMENT při zadání kódu TESTAMENT10. Minimální částka nákupu musí být 498 Kč.

Koncert, který nemá headlinera. Tak by se dala shrnout bratislavská srážka třech thrashových turné. Co ještě každou z pěti kapel spojuje, je momentum v jejich aktuálních kariérách. Každá ze zúčastněných kapel momentálně prožívá své silné období. Ať už je řeč o TESTAMENT, kteří na posledních deskách „Brotherhood of Snakes“ a „Titans Of Creation“ předvedli lavinu šťavnatých riffů. Ti navíc do slovenské metropole přijedou s novou posilou za bicími, kterou není nikdo jiný než Dave Lombardo. Mimořádnou energií jsou momentálně napumpovaní také EXODUS, kteří se po letech čekání vytasili se skvělou deskou „Persona Non Grata“.

V podobné síle přijede také SEPULTURA, kapela, která nikdy své koncerty nahrála na půl plynu a její poslední deska „Quadra“ je nekompromisní diktát. DEATH ANGEL se svou kulatou desátou deskou stále otálejí, o jejich současných nadprůměrných kvalitách naživo se ale fanoušci jasně přesvědčili na loňském live EP „Bastard Tracks“. Mimořádnou sestavu uzavírají HEATHEN, američtí CORONER v powermetalovém podání, kteří před dvěma lety vydali povedené album „Empire of the Blind“.

Nezapomeňte si tedy zaznačit - 12. 7. 2022 – Bratislava, Refinery Gallery.

FB event: https://fb.me/e/2awyg5Iv6

e-TICKET: bit.ly/OBS_bratislava_testament

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace