Nový Spark
venku od 2. dubna
Únorový Spark uvádí: „V Česku se cítím mnohem volněji,“ říká Paul Speckmann z MASTER

Únorový Spark uvádí: „V Česku se cítím mnohem volněji,“ říká Paul Speckmann z MASTER

Když se řekne MASTER, hned si představíte fousatého týpka drtícího baskytaru a majitele uhrančivého brutálního vokálu. S Paulem Speckmannem přinášíme v únorovém Sparku rozhovor, ve kterém rozebíráme aktuálním album, ale i jeho bydliště u nás na Moravě.

MASTER NA SPARKSHOPU

Paul Speckmann – ikona extrémní scény – už čtyři dekády přináší chorobné potěšení nejen sobě, ale i stovkám, ne-li tisícovkám svých následovatelů, fanouškům a kapelám, kteří na drsných riffech fenoménu MASTER vyrostli. Ani po tolika letech neubrali nic ze své síly, entuziasmu, dynamiky a feelingu, což s přehledem sobě vlastním ukazují na novince „Saints Dispelled“.


„Obecně se v Evropě, v Česku cítím mnohem volněji než v Americe. Zcela zjevně, což platí pro drtivou většinu zemí, čeští a američtí politici jsou křiváci, kteří okrádají lidi. Ale co můžeme dělat? Jediné, co je v mých silách, je psát skladby o těchto neznabozích a doufat, že příští generace těm loutkám vezmou moc. Možná že to je jenom sen, ale možná že někteří mladší lidé budou mít schopnost vytvořit novou a volnější společnost v budoucnosti, poté co už budu pryč,“ říká frontman MASTER.

Celý rozhovor se dočtete v únorovém Sparku. A ten seženete v každé dobré trafice nebo na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace