Nový Spark
venku od 1. července
Uvidíme Ace Frehleyho hrát znovu s KISS?

Uvidíme Ace Frehleyho hrát znovu s KISS?

Gene Simmons vyzývá kytaristu Ace Frehleyho, jednoho z původních členů kapely, aby si s KISS znovu zahrál v rámci aktuálního turné End of the Road. Fanoušci by podle něj byli nadšení.

Kupte si skvělý merch KISS!

Simmons na Twitteru popřál Frehleymu k jeho 71. narozeninám a zdůraznil, že jeho nabídka stále platí. Rád by kytaristu znovu viděl na stagi společně s ostatními.

Před třemi lety se Ace vyjádřil, že by si s KISS zahrál jen za velmi dobrý honorář: „Určitě by bylo hezké si s nimi zase zahrát. Ovšem to není jenom na mně. S ostatními mám teď velmi dobrý vztah. S Paulem si často píšeme, stejně tak s Genem. Nabídku bych zvážil, ale musel bych za to dostat adekvátně zaplaceno. Nebudu hrát za stejné peníze jako Tommy Thayer (současný kytarista KISS). Kdybych byl součástí turné, je jasné, že by se prodalo víc lístků. Myslím, že by to bylo vzrušující, pro mě i pro fanoušky.“

Dále řekl, že Thayer je sice dobrý kytarista, ale dvacet let pouze imituje jeho gesta. Pokud by se měl vrátit s KISS na pódium, bylo by to jenom v jeho původním kostýmu, který si sám navrhl.

Byl by v reunionu zapojený také bubeník Peter Criss, čtvrtý ze zakládajících členů? „Myslím, že by bylo úžasné, kdyby se Peter zúčastnil. Je ovšem jasné, že vzhledem k jeho zdravotnímu stavu by nedokázal odehrát dvouhodinovou show. Ale mohli bychom to vyřešit tak, že by Peter přišel až ke konci a zahrál s námi tři nebo čtyři skladby – určitě ‚Beth‘, ‚Black Diamond‘ a pár dalších,“ vyjádřil se o bubeníkově návratu Frehley.

Tak teď jen zbývá čekat, jestli Ace dostane slušnou finanční nabídku…

KISS nyní hrají ve složení Gene Simmons a Paul Stanley, kteří kapelu v roce 1973 založili (společně s Frehleym a Crissem). Kytarista Tommy Thayer a bubeník Eric Singer se přidali až po odchodu originálních členů.

Speciální vydání Sparku o KISS k dostání na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace