Nový Spark
venku od 1. září
Už jen jedni CRO-MAGS – pře vyřešena, bývalý zpěvák se soustředí na druhou kapelu

Už jen jedni CRO-MAGS – pře vyřešena, bývalý zpěvák se soustředí na druhou kapelu

Dlouholetým tahanicím o hardcorovou značku CRO-MAGS je snad konečně konec. Zpěvák, baskytarista a tvář kapely Harley Flanagan na sítích sdělil, že po další rozepři, kterou musel řešit soud, došlo ke shodě s bývalým zpěvákem Johnem Josephem McGowanem, že druhý jmenovaný definitivně přestane používat název kapely či jeho variace, jako byly v minulosti například CRO-MAGS JM nebo CRO-MAGS JAM.

„Někdo by si možná mohl myslet, že jde o jejich vlastní rozhodnutí, ale ve skutečnosti jde o důsledek toho, že porušili dohodu z roku 2019, která jim umožňovala používat název CRO-MAGS JM. Odteď už budou jen jedni CRO-MAGS. Šarádě a zmatkům je konec. Je po všem. Díky všem, kdo mi pomáhali,“ napsal Flanagan, který prý po předloňském comebackovém počinu „In the Beginning“ chystá další album.

Ještě dřív o sobě dá ale vědět Joseph, kterému 16. prosince vyjde album s formací BLOODCLOT. Ta v osmdesátých letech fungovala coby koncertní support kultovních BAD BRAINS a jako studiová kapela se prezentovala v odlišném složení až v novém tisíciletí. Po albech „Burn Babylon Burn!“ a „Up in Arms“ teď tedy vyjde počin číslo tři nazvaný „Souls“, přičemž sestava si říká o pozornost už svým složením. Josepha v ní doplňují kytarista Tom Capone (ex-QUICKSAND), basák Craig Setari (SICK OF IT ALL) a bubeník Darren Morgenthaler (ex-MADBALL).

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace