Nový Spark
venku od 1. března
V březnu 2024 konečně dorazí JUDAS PRIEST. Místo Ozzyho je doprovodí SAXON a URIAH HEEP.

V březnu 2024 konečně dorazí JUDAS PRIEST. Místo Ozzyho je doprovodí SAXON a URIAH HEEP.

S Ozzym Osbournem to vlivem madmanových zdravotních problémů a covidu nakonec nedopadlo, JUDAS PRIEST však sliby plní a do Prahy přijedou v náhradním termínu 29. března 2024. Z Británie je doprovodí SAXON a URIAH HEEP!

Turné nazvané Metal Masters 2024 bylo původně ohlášeno začátkem května, s prvními březnovými zastávkami v Anglii, Irsku a Skotsku. Nyní je jasné, že na ostrovní štace obratem navážou ty v pevninské Evropě a Praha mezi nimi nebude chybět. Výprava zasloužilých sestav, z nichž dvě před časem oslavily padesát let hraní – SAXON toto výročí zapíšou napřesrok – dorazí do O2 Areny.

JUDAS PRIEST na Sparkshopu

A byť koncertní repertoár JUDAS PRIEST už léta tvoří prověřené metalové hity, dočkat bychom se na jaře příštího roku měli už i nějaké z nových pecek, na nichž kapela poslední měsíce pracuje. „Datum vydání ještě stanovené nemáme, ale nahrávání už je skoro kompletní. Před námi je tedy ještě míchání, mastering, samotná výroba a tak dále. Těžko říct, kolik to ještě zabere času, ale už snad moc ne,“ sdělil v jednom z aktuálních rozhovorů kytarista Richie Faulkner.

Vstupenky na pražský koncert JUDAS PRIEST jdou do prodeje 1. června v 10:00, pro registrované uživatele Live Nation budou k mání už 29. května.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace