Nový Spark
venku od 29. března
V Česku zahrají DEAR SUPERSTAR, nespoutaní rockeři z Anglie

V Česku zahrají DEAR SUPERSTAR, nespoutaní rockeři z Anglie

Na jediný koncert v rámci turné si do České Republiky odskočí angličtí DEAR SUPERSTAR, kteří nyní brázdí západní Evropu společně s Ugly Kid Joe a Puddle of Mudd. Po Berlíně, Mnichově a Vídni přijde na řadu moravský Tišnov. Nejen pro české fanoušky vystoupí tato nadějná anglická kapela po třech letech v klubu RockStar Café.

DEAR SUPERSTAR má za své působení od roku 2004 na kontě tři velmi kladně hodnocená CD a řadu videoklipů. Uskupení kolem charismatického zpěváka Mickyho Satiara, jehož projev na pódiu strhává fanoušky do víru pravé rockové show, chrlí během vystoupení energii na všechny strany. Jejich výbušné rockové pecky, ale i pomalejší procítěné songy neztrácejí feeling hardrocku 80. let, ovšem značně okořeněné moderním, řízným metalem. DEAR SUPERSTAR se v Tišnově představí ve složení Micky Satiar, Smeth, The Minge, Milton Gunns a Amadeus.

<

p class="text-blok">„Jejich premiérové vystoupení v roce 2009 před americkými Papa Roach v Praze se setkalo s velmi dobrým ohlasem, to nás přimělo k domluvě na jejich vystoupení v Tišnově. Po legendárních L.A. Guns, kteří u nás hráli v dubnu, je to další lahůdka pro rockové posluchače nejen z Česka. Bude se jednat o energickou show, kterou si všichni návštěvníci určitě řádně užijí,“ komentuje pořadatel Michal Kadlec, proč je po velkých městech na řadě nyní desetitisícový Tišnov.

Vstupenky v předprodeji stojí 250 korun a jsou k dostání v RockStar Café a v Brně v Indies na Poštovské 2. Pro zájemce ze vzdálenějších míst je možné si je zakoupit na Aukru. Vstupné na místě bude stát 280 korun. Pořadatelé neopomněli ani na skutečnost, že z Tišnova do Brna v noci nejezdí hromadná doprava, součástí vstupenky je tak sleva na taxík.

Nový Spark
venku od 29. března
Kalendář akcí
20.04. Nervosa
20.04. Týr, Heidevolk, Dalriada
21.04. Backyard Babies
21.04. Suffication, Belphegor, God Dethroned, Nordjevel, Darkrise
24.04. Casey, Gatherers, Acres
25.04. Suffocation, Belphegor, God Dethroned, Nordjevel, Darkrise
25.04. Metalománie
26.04. Hypnos
26.04. Frog Leap
28.04. Vulture Industries, Helheim, Madder Mortem, Caelestia
A co FAKKER!?