Nový Spark
venku od 2. října
V Českých Budějovicích v květnu vystoupí kytarový mág Victor Smolski

V Českých Budějovicích v květnu vystoupí kytarový mág Victor Smolski

Velká hudební událost se uskuteční 2. května v Českých Budějovicích! V kultovním klubu Highway 61 vystoupí kytarový mág a bývalý člen německé legendy Rage Victor Smolski. Společnost mu budou dělat táborští Procrastination a místní Blamage, kteří do jihočeské metropole Victora pozvali.

„Tomáš (kytara) jednoho dne napsal Victorovi mail, zda by si nechtěl v Českých Budějovicích zahrát. A on souhlasil! Ale jenom tehdy, pokud si s ním zahrajeme,“ usmívají se členové Blamage. „Rage máme moc rádi, zvláště Victora, tak jsme hned souhlasili.“

Victor Smolski vystoupí se svojí show na jihu Čech vůbec poprvé. Jeho dech beroucí techniku, osobitý styl hry, divoký a zároveň procítěný přednes obdivují kytaristé po celém světě. Málokdo ale může jeho finty sledovat z takové blízkosti, jako se v květnu naskytne Jihočechům.

Victor Smolski hrál v několika projektech a kapelách, přesto je fanoušky nejvíce spojován s Rage, od kterých ale v letošním roce odešel. Společně natočili mnoho kultovních alb, jako jsou například Unity či Soundchaser. Jeho jedinečný zvuk byl pro kapelu charakteristický.

Českobudějovičtí Blamage jsou již tuzemskou metalovou stálicí, která se pohybuje v mantinelech melodického thrash metalu. Kluci momentálně propagují svoji novou desku Bez Pravidel. Novinku v zádech mají i Procrastination, kteří osobitě propojují metal s grunge a dalšími styly.


Vstupné bude 199 korun. Koncert odstartuje ve 20 hodin. „Bude to velkolepá akce, našlapaná kytarovým uměním tohoto excelentního hudebníka, kterého jste mohli spatřit po boku skupiny Rage na koncertech a festivalech jako Wacken, Masters of Rock, Metalfest a tak dále,“ zvou organizátoři z kapely Blamage.


ODKAZY:


Web: http://www.blamage.cz/
Bandzone: http://bandzone.cz/blamage
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Blamage/138243259541731?fref=ts

KONTAKT NA KAPELU: Milan Černoch - milan.cernoch@kontaktservis.cz

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace