Nový Spark
venku od 1. června
Vaše denní porce grindu - IN DISGUST a jejich EP „We Should All Die“

Vaše denní porce grindu - IN DISGUST a jejich EP „We Should All Die“

Na talíř mi momentálně přistálo nové EP od kalifornské grind/powerviolence smečky IN DISGUST a hned se o něj s vámi musím podělit, protože jde o solidní kopanec do palice. Nahrávka nekompromisně nazvaná „We Should All Die“ (Všichni bychom měli umřít) měla být původně splitkem, ale kapela ho následně vydala samostatné na Bandcamp. Šest songů, pět minut, dva vokály, přepálená produkce, vřeštící vazby, zkrátka poctivý nasraný grind randál. Vskutku jako strkat prsty vlčákovi do tlamy!

A pokud si desku na Bandcampu koupíte v digitální podobě, tak všechny výnosy jdou Americkému svazu pro občanské svobody, neboli ACLU.

Alternativně YouTube link TU.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
02.07. DWARVES
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo