Nový Spark
venku od 2. dubna
Všechny Jamesovy kytary...

Všechny Jamesovy kytary...

Repertoár hudebně laděného čtiva v říjnu obohatí jeden nevšední kousek pro ty nejzapálenější fanoušky METALLIKY, specificky Jamese Hetfielda. Chystaná publikace Messengers: The Guitars of James Hetfield totiž na 400 stranách mapuje vše, na co kdy Papa Het hrál. Od úplných počátků až po současnosti, bez ohledu na tvar, barvu či rok výroby.

Kniha bude z velké části fotografická, kdy každý z nástrojů je vyobrazen takřka muzejně, mnohdy i s těmi nejmenšími detaily. K tomu James Hetfield kytary doprovází povídáním technického charakteru, ale i obyčejnými vzpomínkami, které na ten který model má.

„Můj hráčský styl je trošku neomalený. Vždy mě zajímá v prvé řadě riff coby základ skladby. Vždy mi imponoval Tony Iommi, na jehož riffech skladby stojí a vše se pak točí kolem nich. To mě spolu s rychlým downpickingem Johnnyho Ramoneho ovlivnilo nejvíc,“ řekl ke svému stylu před časem James Hetfield.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace