Nový Spark
venku od 1. července
Vychází druhý singl dark country projektu frontmana kapely INSANIA s názvem POLY NOIR

Vychází druhý singl dark country projektu frontmana kapely INSANIA s názvem POLY NOIR

Vychází druhý singl z chystaného dark country alba POLY NOIR „K mýmu ohni nesedej”. POLY NOIR je nový dark country/noir western projekt kytaristy a zpěváka Polyho z metal-crossoverové stálice INSANIA oceněné čtveřicí Andělů. První skladby vznikaly už v roce 2018, až nyní uzrál čas pro plnohodnotnou desku.

Poly na chystané desce „K mýmu ohni nesedej“ přiznává vlivy temných mohykánů, jako je Enio Morricone, Johnny Cash, Leonard Cohen, Nick Cave či “básník zmaru” Cormac McCarthy. Nová skladba „A vymýšlíme dál“ má gangsta feeling a mezi ostatními maličko trčí ironií i tématikou, která se od westernu odklání až k odkazu film noir, Pulp Fiction a komiksu: „Po hudební stránce jde o jednu z dřevnějších, kytarovějších skladeb alba, zatímco druhá polovina se inspiruje spíš Morriconeho symfoničtějšími soundtracky,“ komentuje ústřední postava projektu Poly.

POLY NOIR už si mezitím stihnul od fanoušků na sociálních sítích vysloužit přezdívky jako “Johnny Rotten Divokýho západu” a první singl někteří z nich okomentovali: „Něžné jako když ti po zátylku přeběhne jedovatý hmyz".

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace