Nový Spark
venku od 2. května
Vychutnejte si nové album METALLIKY s Karlem Balčirákem

Vychutnejte si nové album METALLIKY s Karlem Balčirákem

Buďte první, kdo uslyší nové album Metallicy 72 Seasons den před jeho vydáním. Ve čtvrtek 13. dubna proběhne celosvětový poslechový večírek v kinech. Po projekci v pražském kině Světozor bude následovat diskuse nad fenoménem METALLICA s šéfredaktorem Sparku, Karlem Balčirákem.

Vstupenky do Světozoru: bit.ly/Metallica_Spark_ve_Svetozoru

Vstupenky všude po ČR a SR: https://www.aerofilms.cz/program-kin/?dotaz=metallica-72-seasons-global-premiere

72 Seasons je dlouho očekávané dvanácté studiové album Metallicy, kterému předcházel první singl Lux Æterna. Ten byl při vydání 28. listopadu 2022 označen za „strhující a hřmotný“ (Billboard), „údern“ (Rolling Stone) a „žhavý“ (USA Today). Metallica: 72 Seasons – Global Premiere bude obsahovat exkluzivní rozhovory s Metallicou, v nichž kapela přiblíží vznik a příběh stojící za celou deskou, a doprovodné videoklipy ke každé skladbě na albu. Výsledkem je jedinečná příležitost pro fanoušky vychutnat si 72 Seasons jako první a naplno. Během večera dojde i na několik překvapení, která si nebudete chtít nechat ujít. Těšíme se, až vás všechny přivítáme v tuto historickou noc v kinech po celém světě!
20:30 začátek projekce
22:30 začátek debaty s Karlem Balčirákem (Spark)

Předobjednejte si nové album na Sparkshopu!

Karel Balčirák je šéfredaktor a vydavatel časopisu Spark, největšího domácího měsíčníku o rockové a metalové hudbě. Karel spoluzaložil Spark v roce 1992 v Ostravě a od té doby je v jeho čele svědkem i aktivním hybatelem vývoje a proměn domácího i světového rockového hudebního světa. METALLICA je pro Karla klíčovou kapelou, neb dle jeho slov mu album „Master of Puppets“ změnilo život. Karel rád zodpoví vaše dotazy a podělí se i o osobní zkušenosti z více jak třiceti let v hudebním byznysu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace