Nový Spark
venku od 2. dubna
Vychutnejte si nové album METALLIKY s Karlem Balčirákem

Vychutnejte si nové album METALLIKY s Karlem Balčirákem

Buďte první, kdo uslyší nové album Metallicy 72 Seasons den před jeho vydáním. Ve čtvrtek 13. dubna proběhne celosvětový poslechový večírek v kinech. Po projekci v pražském kině Světozor bude následovat diskuse nad fenoménem METALLICA s šéfredaktorem Sparku, Karlem Balčirákem.

Vstupenky do Světozoru: bit.ly/Metallica_Spark_ve_Svetozoru

Vstupenky všude po ČR a SR: https://www.aerofilms.cz/program-kin/?dotaz=metallica-72-seasons-global-premiere

72 Seasons je dlouho očekávané dvanácté studiové album Metallicy, kterému předcházel první singl Lux Æterna. Ten byl při vydání 28. listopadu 2022 označen za „strhující a hřmotný“ (Billboard), „údern“ (Rolling Stone) a „žhavý“ (USA Today). Metallica: 72 Seasons – Global Premiere bude obsahovat exkluzivní rozhovory s Metallicou, v nichž kapela přiblíží vznik a příběh stojící za celou deskou, a doprovodné videoklipy ke každé skladbě na albu. Výsledkem je jedinečná příležitost pro fanoušky vychutnat si 72 Seasons jako první a naplno. Během večera dojde i na několik překvapení, která si nebudete chtít nechat ujít. Těšíme se, až vás všechny přivítáme v tuto historickou noc v kinech po celém světě!
20:30 začátek projekce
22:30 začátek debaty s Karlem Balčirákem (Spark)

Předobjednejte si nové album na Sparkshopu!

Karel Balčirák je šéfredaktor a vydavatel časopisu Spark, největšího domácího měsíčníku o rockové a metalové hudbě. Karel spoluzaložil Spark v roce 1992 v Ostravě a od té doby je v jeho čele svědkem i aktivním hybatelem vývoje a proměn domácího i světového rockového hudebního světa. METALLICA je pro Karla klíčovou kapelou, neb dle jeho slov mu album „Master of Puppets“ změnilo život. Karel rád zodpoví vaše dotazy a podělí se i o osobní zkušenosti z více jak třiceti let v hudebním byznysu.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace