Nový Spark
venku od 1. září
Wacken 2022 hlásí s ročním předstihem vyprodáno

Wacken 2022 hlásí s ročním předstihem vyprodáno

Poté, co musel být letošní Wacken Open Air kvůli pandemii opět odložen, promotéři ohlásili, že na následující ročník nebudou spouštět klasický předprodej. Více než 95 % fanoušků se totiž rozhodlo využít letošní lístky na příští ročník a zbývajících vstupenky budou náhodně přiděleny zájemcům z maling listu.

W:O:A 2022 se uskuteční v termínu 4. - 8. srpna 2022. Line-up září umělci jako JUDAS PRIEST, SLIPKNOT, LIMP BIZKIT, IN EXTREMO, AS I LAY DYING nebo Till Lindemann.

„Hluboce nás dojala podpora, kterou se nám za poslední měsíce dostalo od našich fanoušků. Skutečnost, že procento lidí, kteří si ponechávají své vstupenky, je dokonce vyšší než v loňském roce, je dalším významným okamžikem, díky němuž z celého srdce říkáme: děkujeme za vaši podporu, Metalheads! Je nám ctí, že to pro vás můžeme dělat,“ uvedl výkonný ředitel festivalu Holger Hübner.


Už 16. září však ve Wackenu odstartuje menší verze festivalu. Půjde o tři plnohodnotné festivalové dny, během nichž se na několika pódiích vystřídají finští symfonici NIGHTWISH, metaloví klasici BLIND GUARDIAN nebo POWERWOLF s materiálem z čerstvé desky „Call Of The Wild“.

Ještě dřív, už za necelé dva týdny, startuje Ostrava v plamenech. V našem Sparkshopu seženete lístky o stovku levněji.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
29.09. BLIND CHANNEL, LOST SOCIETY
02.10. THE OCEAN, LLNN, PLAYGROUNDED
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace