Nový Spark
venku od 2. srpna
Wacken 2022 hlásí s ročním předstihem vyprodáno

Wacken 2022 hlásí s ročním předstihem vyprodáno

Poté, co musel být letošní Wacken Open Air kvůli pandemii opět odložen, promotéři ohlásili, že na následující ročník nebudou spouštět klasický předprodej. Více než 95 % fanoušků se totiž rozhodlo využít letošní lístky na příští ročník a zbývajících vstupenky budou náhodně přiděleny zájemcům z maling listu.

W:O:A 2022 se uskuteční v termínu 4. - 8. srpna 2022. Line-up září umělci jako JUDAS PRIEST, SLIPKNOT, LIMP BIZKIT, IN EXTREMO, AS I LAY DYING nebo Till Lindemann.

„Hluboce nás dojala podpora, kterou se nám za poslední měsíce dostalo od našich fanoušků. Skutečnost, že procento lidí, kteří si ponechávají své vstupenky, je dokonce vyšší než v loňském roce, je dalším významným okamžikem, díky němuž z celého srdce říkáme: děkujeme za vaši podporu, Metalheads! Je nám ctí, že to pro vás můžeme dělat,“ uvedl výkonný ředitel festivalu Holger Hübner.


Už 16. září však ve Wackenu odstartuje menší verze festivalu. Půjde o tři plnohodnotné festivalové dny, během nichž se na několika pódiích vystřídají finští symfonici NIGHTWISH, metaloví klasici BLIND GUARDIAN nebo POWERWOLF s materiálem z čerstvé desky „Call Of The Wild“.

Ještě dřív, už za necelé dva týdny, startuje Ostrava v plamenech. V našem Sparkshopu seženete lístky o stovku levněji.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace