Nový Spark
venku od 3. června
WILDSTREET v novém klipu představují plíživou atmosféru Paříže

WILDSTREET v novém klipu představují plíživou atmosféru Paříže

Newyorkští glam rockeři WILDSTREET dostáli svého jména a v novém videoklipu k temně posmutnělé skladbě „The Road“ bloudí v divokých i zapomenutých ulicích Paříže. Píseň pochází z čerstvě vydaného EP „IV“.

Po dříve vydaných singlech „Come Down“, „Heroes“ a „Sick To Death“ kapela konečně vydává nové EP „IV“. V České republice stále populárnější WILDSTREET loni na podzim absolvovali evropské turné, v rámci kterého natočili v Brně videoklip ke svému singlu „Sick To Death“.

Sestava WILDSTREET se od počátků kapely v roce 2006 často proměňovala, nyní stojí po boku frontmana Erica Jayka kytarista Wrath Starz, basák Kevin R. Scarf a bubeník Dylan Graff. Na novém EP najdeme neotřelý mix tvrdých i pomalejších písní včetně několika zajímavých spoluprací. Ve skladbě „Heroes“ hostuje zpěvačka Guernica Mancini (THE GEMS, ex-THUNDERMOTHER), bicí v „Come Down“ zase obstarává Erik Eldenius (BILLY IDOL) a v „Sick To Death“ můžeme slyšet bicí někdejšího bubeníka PEARL JAM Davea Abbruzzeseho.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace