Nový Spark
venku od 2. dubna
WINTERSUN nabízí epické ukázky z alba „Time II“

WINTERSUN nabízí epické ukázky z alba „Time II“

Trpěliví fanoušci finských WINTERSUN se konečně dočkali. Album „Time II“ je hotové a připravené k vydání. 1. března začal předprodej digitální verze nazvané „Time Package“, kterou kapela v novém videu dopodrobna rozebírá a nabízí epické ukázky skladeb z nového alba.

Fanoušci, kteří v roce 2017 přispěli do crowdfundingové kampaně kapely, čekali na nové zprávy o desce „Time II“ velmi dlouho. Vypadá to však, že kapela jim jejich investované peníze vrátí se vší slávou! Pokud si objednáte digitální balíček „Time Package“, nedostanete pouze jednu originální verzi alba, ale hned několik - například dynamickou či instrumentální. Pět hodin nezveřejněných dem WINTERSUN zní téměř jako sen, ovšem je to tak! Navíc má kapela rozdělanou práci na čtyřech dalších albech, na něž přispějete i vy, pokud si objednáte album přes platformu Indiegogo.

S předprodejem přichází i datum, kdy „Time II“ konečně spatří světlo našeho světa – stane se tak 30. srpna! Fyzické nosiče bude zajišťovat Nuclear Blast a od digitální verze „Time Package“ se budou lišit obsahem i zvukem. Základního alba i skvělého zvuku se samozřejmě dočká každý kupující.

WINTERSUN na Sparkshopu

„Album ‚Time II“ je epická cesta ze světla do tmy a zpět ke světlu, zkoumá vesmír a energii, přináší kontrasty temné bouřlivé krajiny a klidných, krásných zahrad plných rozkvetlých třešní, spolu se zamlženými a zasněženými horami, které vám vyrazí dech,“ píše kapela v popisu na Indiegogo.

Nahrávání alba „Time“ bylo započato už v roce 2006, později kapela uvedla, že bude rozděleno na dvě části – „Time I“ a „Time II“. První deska vyšla v roce 2012. Mixování druhé části začalo v roce 2013. V roce 2017 byl zahájen crowdfunding, aby album „Time II“ mohlo spatřit svět. Když někteří fanoušci už ani nedoufali, že by za své peníze opravdu slyšeli očekávané veledílo, zpěvák Jari Mäenpää v polovině letošního ledna ohlásil, že album je hotové!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace