Nový Spark
venku od 1. března
WINTERSUN zveřejnili obal desky „Time II“ i tracklist

WINTERSUN zveřejnili obal desky „Time II“ i tracklist

Dlouho očekávaná deska finských mistrů epického power/death metalu WINTERSUN „Time II“ dostává jasné obrysy. Kapela sdílela nové detaily!

Nahrávání alba „Time“ započalo už v roce 2006, později kapela uvedla, že bude rozděleno na dvě části – „Time I“ a „Time II“. První deska nakonec vyšla v roce 2012. Mixování druhé části začalo v roce 2013. V roce 2017 byl zahájen crowdfunding, aby album „Time II“ mohlo spatřit svět. Když někteří fanoušci už ani nedoufali, že by za své peníze opravdu slyšeli očekávané veledílo, zpěvák Jari Mäenpää v polovině letošního ledna ohlásil, že album je hotové!

Diskografie WINTERSUN na Sparkshopu

Po této novince nastala menší kontroverze, když WINTERSUN na svůj Facebook napsali, že bude další crowdfunding. Většina fanoušků byla naštvaných, což dali v komentářích značně najevo. Po plodné a klidné diskuzi fanoušků se zpěvákem bylo slovo „crowdfunding“ zaměněno za „pre-order for digital product“, což dává větší smysl, jelikož se opravdu jedná o předprodej digitálního produktu.

O měsíc později kapela sdílí další detaily – zveřejnila cover i tracklist a od 1.března zahajuje avizovaný předprodej digitálního alba na platformě Indiegogo. Fanoušci svůj digitální balíček dostanou v den oficiálního vydání alba, které ještě nebylo zveřejněno. Prodej fyzických nosičů zajistí Nuclear Blast.

Autorem obrazu na coveru alba je Cameron Gray, který s kapelou spolupracoval i na „Time I“. Na artworku alba se podílí také Gyula Havancsák, jehož práci doplní fotky Onniho Wiljamiho.

Tracklist:
1. Fields Of Snow 4:05
2. The Way Of The Fire 10:08
3. One With The Shadows 6:19
4. Ominous Clouds 2:22
5. Storm 12:15
6. Silver Leaves 13:31

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace