Nový Spark
venku od 2. května
WITHERFALL nabízí vlastní temnější verzi „Kings and Queens“ od AEROSMITH

WITHERFALL nabízí vlastní temnější verzi „Kings and Queens“ od AEROSMITH

Losangeleská darkmetalová formace WITHERFALL láká na nové album „Sounds of the Forgotten“ dalším singlem. Tentokrát se jedná o cover klasiky „Kings and Queens“ od AEROSMITH.

„O nahrání této skladby jsme diskutovali ještě předtím, než jsme vůbec založili WITHERFALL. Nyní nastal ten správný čas a my vám můžeme předvést naši moderní interpretaci této obskurní klasiky. AEROSMITH měli na WITHERFALL nepopiratelně obrovský vliv. A ačkoliv většinou rádi přetváříme klasické rockové písně se zasmušilejší atmosférou, tato skladba tolik změnit nepotřebovala. Naše přepracování ‚Kings and Queens‘ přináší těžší a temnější zvuk a přitom si zachovává původní atmosféru,“ vyjádřila se kapela.

WITHERFALL již dříve sdíleli singly „Insidious“, „Ceremony Of Fire“, „Where Do I Begin“ a „What Have You Done?“ z nového alba „Sounds of the Forgotten“, které vyjde 31. května. Koupíte ho na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace