Nový Spark
venku od 28. června
Exkluzivně: WITHIN TEMPTATION byli v Brně a Ostravě. SPARK je sledoval!

Exkluzivně: WITHIN TEMPTATION byli v Brně a Ostravě. SPARK je sledoval!

V současnosti nejprodávanější kapela v ČR WITHIN TEMPTATION ...


... se už chystá na svůj pražských koncert, který proběhne 11. března. Českou republiku navštívala ale už včera. Sestava včetně zpěvačky Sharon a polského hosta Piotra Roguckiho dorazila v rámci svého promotour do předních českých rockových rádií a televizí. Maraton rozhovorů a natáčení odstartoval v osm hodin ráno v Brně.


Následoval přesun do televizních a rádiových studiích v Ostravě, kde stěžejní událostí bylo natáčení rozhovoru pro TV REBEL. Kapela současně odehrála akusticky čtyři songy a to včetně novinek. Na závěr podepsala několik plakátů a zrovna tak i desítky výtisků aktuálního SPARKU, který se pyšní WITHIN TEMPTATION na titulce.


A to MIMOŘÁDNÉ - redaktor David Havlena strávil exkluzivně s kapelou celý den a s kamerou jí byl v patách. SPARK se jako jediné médium v rámci promo tour pustil do natáčení mini dokumentu. Ten do detailu zachycuje vše, co kapela musela za celý den absolvovat. „Dnes ráno jsem procházel první záběry a vypadá to úchvatně. Fanoušci uvidí vše! Líčení Sharon a to včetně rozhovoru s vizážistou, akustické zkoušky, rozhovory, ale i vyčerpání”, popisuje první dojmy David. Zatím vám přinášíme první fotografie z natáčení.

Sledujte dál náš web!Odkazy

RADIO TOP100 Oficiální

Withn Temptation Official WEBSITE

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
23.07. Rolo Tomassi, Cryptodira, Loathe
23.07. Gruesome, Nervochaos
25.07. Skunk Anansie
01.08. Rock pod Kameňom
02.08. Motonálet
03.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Parkway Drive, Thy Art Is Murder, Crystal Lake
07.08. Brutal Assault
10.08. Out Of Hell
14.08. Summer Breeze
A co FAKKER!?