Nový Spark
venku od 1. prosince
XANDRIA - nová sestava, nový song, nová kapitola

XANDRIA - nová sestava, nový song, nová kapitola

Němečtí symfonici XANDRIA se po vydání alba „Theater of Dimensions“ (2017) ne zrovna v dobrém rozešli se zpěvačkou Dianne van Giersbergen a ani její náhrada, Aeva Maurelle, v sestavě dlouho nevydržela. Pakoval se i basák Steven Wussow a letos nakonec i kytarista Philip Restemeier s bubeníkem Geritem Lammem, kteří patřili k oporám XANDRIE od počátku milénia. Kapelník Marco Heubaum sestavu doplnil o nové, dosud nepříliš známé, členy a načíná novou éru kapely, kterou symbolizuje singl příznačně nazvaný „Reborn“ – „Znovuzrození“. Fanoušci jsou pochopitelně zvědaví především na novou zpěvačku, kterou je metalovému světu rovněž dosud neznámá, Ambre Vourvahis.

„Vezmeme vás na cestu do fantazie, přičemž emocemi nabitý a rozmanitý hlas naší nové zpěvačky vám připraví nejedno překvapení. Tohle je zcela nová kapitola – fascinující, svěží, ale stále nepopiratelně XANDRIA. To ostatně XANDRIA vždy byla – cestovatel a objevitel v inspirativním světě tvrdé symfonické hudby,“ stojí v prohlášení kapely.

V září, kdy už snad bude mít k dispozici více nového materiálu, vyrazí XANDRIA na společné turné se stylově spřízněnými VISIONS OF ATLANTIS, na němž zahrají 16. září v Praze a 17. září ve Zlíně.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace