Nový Spark
venku od 1. června
XANDRIA - nová sestava, nový song, nová kapitola

XANDRIA - nová sestava, nový song, nová kapitola

Němečtí symfonici XANDRIA se po vydání alba „Theater of Dimensions“ (2017) ne zrovna v dobrém rozešli se zpěvačkou Dianne van Giersbergen a ani její náhrada, Aeva Maurelle, v sestavě dlouho nevydržela. Pakoval se i basák Steven Wussow a letos nakonec i kytarista Philip Restemeier s bubeníkem Geritem Lammem, kteří patřili k oporám XANDRIE od počátku milénia. Kapelník Marco Heubaum sestavu doplnil o nové, dosud nepříliš známé, členy a načíná novou éru kapely, kterou symbolizuje singl příznačně nazvaný „Reborn“ – „Znovuzrození“. Fanoušci jsou pochopitelně zvědaví především na novou zpěvačku, kterou je metalovému světu rovněž dosud neznámá, Ambre Vourvahis.

„Vezmeme vás na cestu do fantazie, přičemž emocemi nabitý a rozmanitý hlas naší nové zpěvačky vám připraví nejedno překvapení. Tohle je zcela nová kapitola – fascinující, svěží, ale stále nepopiratelně XANDRIA. To ostatně XANDRIA vždy byla – cestovatel a objevitel v inspirativním světě tvrdé symfonické hudby,“ stojí v prohlášení kapely.

V září, kdy už snad bude mít k dispozici více nového materiálu, vyrazí XANDRIA na společné turné se stylově spřízněnými VISIONS OF ATLANTIS, na němž zahrají 16. září v Praze a 17. září ve Zlíně.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace