Nový Spark
venku od 1. června
XANDRIA - nová sestava, nový song, nová kapitola

XANDRIA - nová sestava, nový song, nová kapitola

Němečtí symfonici XANDRIA se po vydání alba „Theater of Dimensions“ (2017) ne zrovna v dobrém rozešli se zpěvačkou Dianne van Giersbergen a ani její náhrada, Aeva Maurelle, v sestavě dlouho nevydržela. Pakoval se i basák Steven Wussow a letos nakonec i kytarista Philip Restemeier s bubeníkem Geritem Lammem, kteří patřili k oporám XANDRIE od počátku milénia. Kapelník Marco Heubaum sestavu doplnil o nové, dosud nepříliš známé, členy a načíná novou éru kapely, kterou symbolizuje singl příznačně nazvaný „Reborn“ – „Znovuzrození“. Fanoušci jsou pochopitelně zvědaví především na novou zpěvačku, kterou je metalovému světu rovněž dosud neznámá, Ambre Vourvahis.

„Vezmeme vás na cestu do fantazie, přičemž emocemi nabitý a rozmanitý hlas naší nové zpěvačky vám připraví nejedno překvapení. Tohle je zcela nová kapitola – fascinující, svěží, ale stále nepopiratelně XANDRIA. To ostatně XANDRIA vždy byla – cestovatel a objevitel v inspirativním světě tvrdé symfonické hudby,“ stojí v prohlášení kapely.

V září, kdy už snad bude mít k dispozici více nového materiálu, vyrazí XANDRIA na společné turné se stylově spřízněnými VISIONS OF ATLANTIS, na němž zahrají 16. září v Praze a 17. září ve Zlíně.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace