Nový Spark
venku od 3. ledna
Zemřel legendární bubeník THE ROLLING STONES Charlie Watts

Zemřel legendární bubeník THE ROLLING STONES Charlie Watts

Svět truchlí nad ztrátou další hudební legendy. V 80 letech opustil pozemský svět Charlie Watts, bubeník THE ROLLING STONES.

Podle oficiálního prohlášení zemřel Charlie Watts pokojně v londýnské nemocnici obklopen svými nejbližšími. „Charlie byl milovaným manželem, otcem a dědečkem a jako člen THE ROLLING STONES byl jedním z předních bubeníků své generace. Rodina, členové skupiny a nejbližší přátelé žádají o respektování soukromí v této těžké chvíli,“ stojí v oficiálním prohlášení.

Watts byl neoddělitelnou součástí THE ROLLING STONES bezmála 60 let. Do kapely přišel v roce 1963 a vydržel až do současnosti. Podílel se na všech studiových albech kapely a v roce 1989 byl se skupinou uveden do slavné Rock'n'Roll Hall of Fame. V roce 2018 kapela odehrála mamutí koncert v Praze.

Mimo THE ROLLING STONES vydal bubeník 1986 a 2012 několik alb mezi lety v rámci THE CHARLIE WATTS QUINTET, THE CHARLIE WATTS-JIM KELTNER PROJECT a THE ABC&D OF BOOGIE WOOGIE.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace