Nový Spark
venku od 1. července
Zemřel legendární zpěvák Tony Bennett, rockeři mu vzdávají hold

Zemřel legendární zpěvák Tony Bennett, rockeři mu vzdávají hold

Ozzy Osbourne, Paul Stanley, Gene Simmons či Richie Sambora jsou jedni z rockerů, kteří na sociálních sítích reagovali na smrt Tonyho Bennetta. Legendární americký zpěvák navždy odešel v pátek 21. července ve věku 96 let.

V roce 2016 byla Bennettovi diagnostikována Alzheimerova choroba. Podle dostupných informací strávil své poslední dny zpěvem a hrou na klavír.

Bennett byl hudebník, který se dotkl srdcí lidí svým jedinečným hlasem a okouzlující osobností. Jeho více než 60 let dlouhá kariéra zahrnuje 19 cen Grammy, včetně ocenění za celoživotní dílo. Jeho melodie, například „Steppin' Out With My Baby“ a „I Left My Heart In San Francisco“ tvoří součást struktury americké hudební kultury.

I když byl Tony Bennet popový zpěvák, znal se a spolupracoval i s rockovými umělci. Svoji lítost nad jeho úmrtím vyjádřil Ozzy Osbourne, Keith Richards, Paul Stanley, Gene Simmons, Slash a další ikony rockového světa.

„Dnes jsme přišli o ikonu ikon. Milý, ohleduplný, a jak řekl Sinatra, nejlepší zpěvák ze všech. Odpočívej v pokoji, Tony Bennette,“ napsal ve svém příspěvku Gene Simmons z KISS.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
17.07. JUNGLE ROT, DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace