Nový Spark
venku od 1. prosince
Zemřel legendární zpěvák Tony Bennett, rockeři mu vzdávají hold

Zemřel legendární zpěvák Tony Bennett, rockeři mu vzdávají hold

Ozzy Osbourne, Paul Stanley, Gene Simmons či Richie Sambora jsou jedni z rockerů, kteří na sociálních sítích reagovali na smrt Tonyho Bennetta. Legendární americký zpěvák navždy odešel v pátek 21. července ve věku 96 let.

V roce 2016 byla Bennettovi diagnostikována Alzheimerova choroba. Podle dostupných informací strávil své poslední dny zpěvem a hrou na klavír.

Bennett byl hudebník, který se dotkl srdcí lidí svým jedinečným hlasem a okouzlující osobností. Jeho více než 60 let dlouhá kariéra zahrnuje 19 cen Grammy, včetně ocenění za celoživotní dílo. Jeho melodie, například „Steppin' Out With My Baby“ a „I Left My Heart In San Francisco“ tvoří součást struktury americké hudební kultury.

I když byl Tony Bennet popový zpěvák, znal se a spolupracoval i s rockovými umělci. Svoji lítost nad jeho úmrtím vyjádřil Ozzy Osbourne, Keith Richards, Paul Stanley, Gene Simmons, Slash a další ikony rockového světa.

„Dnes jsme přišli o ikonu ikon. Milý, ohleduplný, a jak řekl Sinatra, nejlepší zpěvák ze všech. Odpočívej v pokoji, Tony Bennette,“ napsal ve svém příspěvku Gene Simmons z KISS.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace