Nový Spark
venku od 1. října
Známe detaily o novém albu FLESHGOD APOCALYPSE

Známe detaily o novém albu FLESHGOD APOCALYPSE


Italská symfonická death metalová horda FLESHGOD APOCALYPSE se vrací s místrovským kouskem. Album "Labyrinth" vychází 16. srpna 2013!

Tohle album je nebezpečný!


Francesco Paoli : "Labyrinth je pro nás albem s velkým "A". Je to dokonalá kombinace našich silných stránek a nejlepší produkce, jakou jsme kdy měli. Rozhodně se jedná o nejvíc fleshgod věc s nejvíc fleshgod rify, texty, melodiemi, sóly pro bicí, ...atd. Šli jsme hluboko do jádra muziky, zlomili jsme ho a nakonec z toho vzniklo těchto jedenáct písní. Abych byl upřímný, chtělo to strašně moc práce a času, aby to znělo takhle, ale teď si říkám "Oukej, tak příště to snad bude o něco snazší!" Upřímnost a kvalita vždycky platí za bernou minci a vy všichni, kteří nás podporujete si prostě zasloužíte to nejlepší. Možná si myslíte, že to nadhodnocuju, jenom protože je to "naše dítě", ale věřte mi, tohle album je ku*evsky nebezpečný. Prostě si na něj udělejte čas, poslouchejte a nechte se pohltit LABYRINTHem."

Mýtus o bludišti v Knóssu


Tommaso Riccardi doplňuje: "Koncept alba je založen na mýtu o labyrintu v Knóssu a na každé jednotlivé postavě, které se v něm objevuje. Zaměřili jsme se na filosofický aspekt příběhu, abychom dali vyniknout všem prvkům starověkého světa. Díky tomu, že jsme se do toho ponořili se nám podařilo vytvořit metaforu se současným světem. Máme tím na mysli metaforu dnešního světa jako bludiště spojeného s nekonečným hledáním sebe sama. Jsme si jistí, že tím budete ohromeni stejně jako my."

Názvy skladeb na albu Labyrinth

1 KINGBORN 2 MINOTAUR (THE WRATH OF POSEIDON) 3 ELEGY 4 TOWARDS THE SUN 5 WARPLEDGE 6 PATHFINDER 7 THE FALL OF ASTERION 8 PROLOGUE 9 EPILOGUE 10 UNDER BLACK SAILS 11 LABYRINTH

Starořecký mýtus o labyrintu můžete prozkoumat ZDE

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace