Nový Spark
venku od 1. března
Zpěvák Protheus odchází z DYMYTRY!

Zpěvák Protheus odchází z DYMYTRY!

O čem se v zákulisí šuškalo již delší dobu je nyní pravdou. Úspěšná česká kapely DYMYTRY se rozchází se svým zpěvákem Protheem. Rozlučkový koncert, kde kapela uzavře jednu svou kapitolu a začne novou, proběhne 24. listopadu v O2 aréně.

A nyní již vyjádření samotných DYMYTRY z jejich facebookového profilu.

Přátelé, kamarádi, Dymytry, rodino, máme pro vás zásadní zprávu, tak chceme, aby nám bylo vidět ve videu do tváře. Kdo nás zná a sleduje - ví, že v roce 2018 jsme prošli první velkou kapelní krizí. Ta se následně utlumila úspěchem tour a desky Revolter a vše vypadalo, že to ustojíme, ale bohužel se ukázalo, že neshody mají hlubší kořeny než jsme si mysleli. No a samozřejmě sólové turné i zahraniční cesty tu pomyslnou propast mezi Protem a kapelou ještě více prohloubily. Ze sociálních sítí a rozhovorů jste asi vypozorovali, komu je co bližší a kdo se kde cítí líp. Takže místo toho, abychom společně slavili 20 let na scéně, každý se vydal svou cestou. Navíc jsme se natolik odcizili lidsky a vlastně i žánrově, že už v tom prostě nešlo dál pokračovat. A přetvářet se, že je vše v pořádku - byl by akorát klam na vás, na naši Dymytry rodinu. Abyste si nemysleli, že jsme to vzdali po první výměně názorů…Naši nejbližší jsou našimi svědky, jak dlouho a jak moc jsme se trápili a jak moc jsme se snažili to slepit a udržet, bohužel se nám to nepodařilo. A asi se všichni shodneme, že hudba by se měla dělat z radosti a jedině pak tu radost může rozdávat. Takže po O2 areně Protheus odchází na sólovou dráhu a nám nezbývá doufat, že se nám podaří najít nový hlas Dymytry, který vy fanoušci přijmete, aby mohla Dymytry hudba žít dál. Samozřejmě si uvědomujeme, že ta změna bude bolet, ale taky víme, že kdybychom to neudělali, tak dříve nebo později Dymytry poškodíme ještě víc. Tak nám oběma držte palce a zůstaňte při nás - budeme vás potřebovat mnohem víc než kdy předtím. Rodina drží při sobě.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace