Nový Spark
venku od 2. května
Zpěvák THY ART IS MURDER na pranýři za anti-trans komentáře, nyní přichází s omluvou

Zpěvák THY ART IS MURDER na pranýři za anti-trans komentáře, nyní přichází s omluvou

Vokalista australské deathcorové kapely CJ McMahon byl několik dní zpátky pranýřován za nevhodné anti-trans komentáře v příspěvku na Instagramu. Nyní přichází s vysvětlením a omluvou.

Jeho kolegové z THY ART IS MURDER se od jeho názorů distancovali. McMahonův příspěvek obsahuje omluvné video, ve kterém říká, že „nechtěl být v žádném případě ani formě transfobní“.

Zpěvák se ocitl pod palbou kritiky poté, co přesdílel anti-trans příspěvek, který původně zveřejnil pravicový provokatér Matt Walsh. V něm se žena ptá svého batolete, zda je chlapec či dívka, načež dítě říká „obojí“. Matka pak tuto odpověď přijme a řekne „dobře, jste oba“. McMahon reagoval komentářem, že žena by měla být upálena.

V novém příspěvku se zpěvák omlouvá, uvádí, že si uvědomuje zraňující dopad svých slov na komunitu: „Hluboce se omlouvám LGBTQ+ komunitě a jejím podporovatelům. Poučil jsem se ze svých chyb. Zavazuji se se lépe porozumět, respektovat a podporovat každého jednotlivce.“

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace