Nový Spark
venku od 1. prosince
Zpěvák THY ART IS MURDER na pranýři za anti-trans komentáře, nyní přichází s omluvou

Zpěvák THY ART IS MURDER na pranýři za anti-trans komentáře, nyní přichází s omluvou

Vokalista australské deathcorové kapely CJ McMahon byl několik dní zpátky pranýřován za nevhodné anti-trans komentáře v příspěvku na Instagramu. Nyní přichází s vysvětlením a omluvou.

Jeho kolegové z THY ART IS MURDER se od jeho názorů distancovali. McMahonův příspěvek obsahuje omluvné video, ve kterém říká, že „nechtěl být v žádném případě ani formě transfobní“.

Zpěvák se ocitl pod palbou kritiky poté, co přesdílel anti-trans příspěvek, který původně zveřejnil pravicový provokatér Matt Walsh. V něm se žena ptá svého batolete, zda je chlapec či dívka, načež dítě říká „obojí“. Matka pak tuto odpověď přijme a řekne „dobře, jste oba“. McMahon reagoval komentářem, že žena by měla být upálena.

V novém příspěvku se zpěvák omlouvá, uvádí, že si uvědomuje zraňující dopad svých slov na komunitu: „Hluboce se omlouvám LGBTQ+ komunitě a jejím podporovatelům. Poučil jsem se ze svých chyb. Zavazuji se se lépe porozumět, respektovat a podporovat každého jednotlivce.“

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace