Nový Spark
venku od 3. června
ACCEPT zpívají o umělé inteligenci v klipu vytvořeném s pomocí umělé inteligence

ACCEPT zpívají o umělé inteligenci v klipu vytvořeném s pomocí umělé inteligence

Heavymetaloví matadoři ACCEPT sdílí videoklip k titulní skladbě čerstvě připravené albové novinky „Humanoid“. Tradičně pronikavé riffy v něm doplňují dystopické vizuály vytvořené s pomocí umělé inteligence, o kterou se otírá i téma samotné skladby.

„Píseň si pohrává s všudypřítomným tématem umělé inteligence. Svým způsobem jsme nyní vstoupili do vzrušujících časů... Tato digitální revoluce má obrovský dopad, pravděpodobně větší než cokoli, čím kdy lidstvo prošlo. Průmyslová revoluce byla obrovská, ale tahle může být ještě větší, a to jsme teprve na jejím začátku. Zároveň se ale trochu bojím, že se v tom všem ztratí lidskost a bude odsunuta stranou. Ta píseň je dost úderná a provokující!“ uvádí prezentovaný kousek kytarista Wolf Hoffmann.

Album „Humanoid“ vyjde 26. dubna a už teď ho můžeš předobjednat na Sparkshopu . V červenci pak kapela čerstvý materiál přiveze na Masters of Rock.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace