Nový Spark
venku od 2. dubna
ACCEPT zpívají o umělé inteligenci v klipu vytvořeném s pomocí umělé inteligence

ACCEPT zpívají o umělé inteligenci v klipu vytvořeném s pomocí umělé inteligence

Heavymetaloví matadoři ACCEPT sdílí videoklip k titulní skladbě čerstvě připravené albové novinky „Humanoid“. Tradičně pronikavé riffy v něm doplňují dystopické vizuály vytvořené s pomocí umělé inteligence, o kterou se otírá i téma samotné skladby.

„Píseň si pohrává s všudypřítomným tématem umělé inteligence. Svým způsobem jsme nyní vstoupili do vzrušujících časů... Tato digitální revoluce má obrovský dopad, pravděpodobně větší než cokoli, čím kdy lidstvo prošlo. Průmyslová revoluce byla obrovská, ale tahle může být ještě větší, a to jsme teprve na jejím začátku. Zároveň se ale trochu bojím, že se v tom všem ztratí lidskost a bude odsunuta stranou. Ta píseň je dost úderná a provokující!“ uvádí prezentovaný kousek kytarista Wolf Hoffmann.

Album „Humanoid“ vyjde 26. dubna a už teď ho můžeš předobjednat na Sparkshopu . V červenci pak kapela čerstvý materiál přiveze na Masters of Rock.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace