Nový Spark
venku od 1. června
Albový comeback STAIND je potvrzen, kapela vydává čerstvý singl

Albový comeback STAIND je potvrzen, kapela vydává čerstvý singl

O albovém návratu STAIND se šuškalo už nějakou dobu. Nyní se začíná stávat realitou. Kapela, která své největší úspěchy zapsala na startu tisíciletí alby „Break the Cycle“ (2001) a „14 Shades of Grey“ (2003), vydává singl „Lowest in Me“ a ohlašuje na září album „Confessions of the Fallen“, které vyjde dvanáct let po posledním počinu beze jména.

„Chtěl jsem náš zvuk modernizovat, aby byl aktuální,“ říká zpěvák Aaron Lewis. „Jsme jasně rozpoznatelní, ale zároveň je znát i to, že sledujeme a snažíme se porozumět zvukovým novotám, které v době vydání našeho posledního alba k dispozici ještě nebyly.“

Že se kapela záměrně vydala vstříc elektronice, potvrzuje i kytarista Mike Mushok: „Řekl bych, že v nových skladbách je citelněji zastoupena elektronika, což je pro nás novinka, ale dnes to není nic až tak neobvyklého. Ale myslím, že to je fajn, nijak jsme to s ní nepřeháněli.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo