Nový Spark
venku od 1. června
ALIA TEMPORA láká na nový klip

ALIA TEMPORA láká na nový klip

Již tento pátek v šest hodin večer, představí brněnská ALIA TEMPORA nový videoklip k singlu „Humanity“. Stane se tak na webu Sparku, proto mějte oči otevřené. Mrkněte na trailer a těšte se.

Přestože ALIA TEMPORA pochází z metalového undergroundu, nenechala na tomto žánru niť suchou a postupně si svým nekonvenčním pojetím a moderní dravou image získala pozornost pořádného zástupu fanoušků.

Co můžeme čekat od nového videoklipu prozradila frontmanka kapely Markéta Morávková: „Skladba Humanity, stejně jako její videoklip, otevírá téma lidské povahy v její nejnižší formě, kdy jsou lidé schopni utlačovat a likvidovat jeden druhého z důvodů, kterým kolikrát ani nerozumí pro myšlenky, které často nejsou jejich. Reflektuje tvář dnešní společnosti, kdy se lidé místo vzájemné podpory obracejí proti sobě, aby dosáhli svých cílů, a šplhají po pomyslných lidských lanech. Nečekejte však klišé plné krajek a hřbitovních kamenů. Pojali jsme to po našem, takže vám ukážeme bubeníka v drtičce, boj v mouce nebo scénický breakdance.“


Natáčení a postprodukce klipu se tentokrát ujala mladá společnost NinetyTwo Production. Jak se vám s nimi spolupracovalo a co váš výběr ovlivnilo?
Kluci z NinetyTwo Production i celý produkční tým byli naprosto úžasní, zápal s jakým se do projektu vrhli, a který jim vydržel až do samotného vydání, je obdivuhodný. Znali jsme se s nimi již dříve jako přátelé a jejich práce nás přesvědčila. Společně nás doprovázeli měsíci příprav, samotnému natáčení předcházelo mnoho návštěv lokací a fotodokumentace. Největší obdiv si však celý tým zaslouží za několikadenní natáčení, kdy se točilo i 30 hodin v kuse a neustále se přenášela scéna z jedné lokace do druhé v nesmírně komplikovaném a nepřístupném prostředí prvorepublikové fabriky. Všichni jsme se ale shodli, že výsledek stojí za to!

Takže pokud se chystáte točit, a bojíte se, že to bude nad vaše síly, tak s kluky z NinetyTwo Production se toho vážně bát nemusíte!

Vše nasvědčuje tomu, že je na co těšit. A to již tento pátek 2. 2. 2018 v 18:00. Premiéru videoklipu najdete stránkách rockového magazínu Spark.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace