Nový Spark
venku od 1. září
AMARANTHE jsou silnější, než kdy byli

AMARANTHE jsou silnější, než kdy byli

AMARANTHE jsou připraveni vysypat z rukávu další vydatnou porci moderního metalu. Album „Manifest“ vyjde 2. října, čerstvě je venku další ochutnávka v podobě singlu „Strong“. V písni si zapěla i majitelka jednoho z nejsilnějších finských hlasů, Noora Louhimo z BATTLE BEAST.

AMARANTHE píseň komentují: „Ďábel a světec, mučedník a hříšník, zrada a loajalita. Skladba ‚Strong‘ podtrhuje dualistickou povahu všeho, co znamená být člověkem. Ve stále polarizovanějším světě jsme zjistili, že je neuvěřitelně vzrušující jít napříč metalovým světem a domluvit spolupráci s fenomenální Noorou Louhimo. I když svět kolem vás hoří a cítíte se v nevýhodě, pamatujte, že vždy existuje jedna část uvnitř vás, která přetrvá – ta silná.“

Album „Manifest“ bude k dispozici jako CD, media book se čtyřmi bonusovými skladbami a také v několika limitovaných vinylových verzích včetně speciálních barev podle návrhů všech členů kapely. Každý z těchto vinylů bude vyjadřovat nejdůležitější hodnotu každého z nich: kreativitu, nezávislost, obezřetnost, chytrost, všímavost a vyrovnanost.

Švédská sestava dosáhla nového vrcholu své kreativity na předloňském albu „Helix“, které kapelu nasměrovalo do nových výšin, šíře i hloubky a zároveň prokázalo skvělou součinnost zpěvačky Elize Ryd a jejích mužských parťáků, Henrika Englunda Wilhelmssona a čerstvé síly Nilse Molina.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace