Nový Spark
venku od 1. července
AMARANTHE jsou silnější, než kdy byli

AMARANTHE jsou silnější, než kdy byli

AMARANTHE jsou připraveni vysypat z rukávu další vydatnou porci moderního metalu. Album „Manifest“ vyjde 2. října, čerstvě je venku další ochutnávka v podobě singlu „Strong“. V písni si zapěla i majitelka jednoho z nejsilnějších finských hlasů, Noora Louhimo z BATTLE BEAST.

AMARANTHE píseň komentují: „Ďábel a světec, mučedník a hříšník, zrada a loajalita. Skladba ‚Strong‘ podtrhuje dualistickou povahu všeho, co znamená být člověkem. Ve stále polarizovanějším světě jsme zjistili, že je neuvěřitelně vzrušující jít napříč metalovým světem a domluvit spolupráci s fenomenální Noorou Louhimo. I když svět kolem vás hoří a cítíte se v nevýhodě, pamatujte, že vždy existuje jedna část uvnitř vás, která přetrvá – ta silná.“

Album „Manifest“ bude k dispozici jako CD, media book se čtyřmi bonusovými skladbami a také v několika limitovaných vinylových verzích včetně speciálních barev podle návrhů všech členů kapely. Každý z těchto vinylů bude vyjadřovat nejdůležitější hodnotu každého z nich: kreativitu, nezávislost, obezřetnost, chytrost, všímavost a vyrovnanost.

Švédská sestava dosáhla nového vrcholu své kreativity na předloňském albu „Helix“, které kapelu nasměrovalo do nových výšin, šíře i hloubky a zároveň prokázalo skvělou součinnost zpěvačky Elize Ryd a jejích mužských parťáků, Henrika Englunda Wilhelmssona a čerstvé síly Nilse Molina.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace