Nový Spark
venku od 3. dubna
AMARANTHE jsou silnější, než kdy byli

AMARANTHE jsou silnější, než kdy byli

AMARANTHE jsou připraveni vysypat z rukávu další vydatnou porci moderního metalu. Album „Manifest“ vyjde 2. října, čerstvě je venku další ochutnávka v podobě singlu „Strong“. V písni si zapěla i majitelka jednoho z nejsilnějších finských hlasů, Noora Louhimo z BATTLE BEAST.

AMARANTHE píseň komentují: „Ďábel a světec, mučedník a hříšník, zrada a loajalita. Skladba ‚Strong‘ podtrhuje dualistickou povahu všeho, co znamená být člověkem. Ve stále polarizovanějším světě jsme zjistili, že je neuvěřitelně vzrušující jít napříč metalovým světem a domluvit spolupráci s fenomenální Noorou Louhimo. I když svět kolem vás hoří a cítíte se v nevýhodě, pamatujte, že vždy existuje jedna část uvnitř vás, která přetrvá – ta silná.“

Album „Manifest“ bude k dispozici jako CD, media book se čtyřmi bonusovými skladbami a také v několika limitovaných vinylových verzích včetně speciálních barev podle návrhů všech členů kapely. Každý z těchto vinylů bude vyjadřovat nejdůležitější hodnotu každého z nich: kreativitu, nezávislost, obezřetnost, chytrost, všímavost a vyrovnanost.

Švédská sestava dosáhla nového vrcholu své kreativity na předloňském albu „Helix“, které kapelu nasměrovalo do nových výšin, šíře i hloubky a zároveň prokázalo skvělou součinnost zpěvačky Elize Ryd a jejích mužských parťáků, Henrika Englunda Wilhelmssona a čerstvé síly Nilse Molina.

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace