Nový Spark
venku od 1. března
Andreas Kisser (SEPULTURA): „Povyk kvůli očkování? Na internetu je každý odborník.“

Andreas Kisser (SEPULTURA): „Povyk kvůli očkování? Na internetu je každý odborník.“

„Jen proto, že můžeš, nemusíš se vyjadřovat ke všemu,“ říká Andreas Kisser. Kytaristu SEPULTURY zdobí všeobecný přehled, což lehce prokáže byť letmý průlet tématy, která kapela na svých albech v posledních letech dokázala pojmout.

NAhrávky a merch SEPULTURY seženete v našem Sparkshopu

Svůj zájem o dění kolem neskrývá, avšak vyučen pětatřiceti lety kariéry a nespočtem rozhovorů jako by se mnohdy snažil zachovat diplomatickou tvář a vášně krotil v zárodku. V rozhovoru pro zářijový Spark se probíralo zejména lockdownové album „SepulQuarta“, přirozeně však došlo též na výzvy posledních měsíců.


„Pokud jde o mě, já už jsem se naočkovat nechal, i když očkovací kampaň v Brazílii probíhá pomaleji, než by měla. Nejsem sice doktor, takže nemůžu hodnotit, co s tebou vakcína udělá, ale jsem zvyklý se nechat očkovat proti žluté horečce, abych mohl vycestovat do Indie, do Kolumbie, dokonce i do některých regionů v Brazílii. Musím se na hranicích prokazovat očkovacím certifikátem a považuju to za naprosto normální. A teď lidi kvůli očkování dělají takový povyk, protože na internetu je každý odborník. Každý má nějaký názor. Ale víš co? Nemusíš ho mít! Protože přece nemůžeš všemu rozumět. Proč se vyjadřovat k něčemu, k čemu nemáš dostatek informací? Mám nějaké názory na muziku nebo na kytary, protože to je něco, čím se zabývám. Dnes má každý nějaký názor na něco a názor na názor, vždyť to je šílené! (směje se) Myslím, že to je kontraproduktivní,“ prohlásil Andreas.

Kompletní rozhovor najdete v zářijovém Sparku.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
15.03. THERION
15.03. ROCK OPERA - FRANKENSTEIN
15.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace