Nový Spark
venku od 2. října
AVANTASIA přináší magický singl i s animovaným klipem. Předprodej nového alba je zahájen!

AVANTASIA přináší magický singl i s animovaným klipem. Předprodej nového alba je zahájen!

Fanoušci powermetalové opery a skladatelského umu Tobiase Sammeta se mají na co těšit! Počínaje dneškem si na Sparkshopu můžou předobjednat deváté album kapely „A Paranormal Evening with the Moonflower Society“, které vyjde 21. října.

Nová AVANTASIA na Sparkshopu

AVANTASIA vypustila do éteru nový singl „The Moonflower Society“ společně s animovaným videoklipem pro naladění fanoušků na atmosféru nové desky se zvláštním, až magickým názvem. Ve skladbě hostuje zpěvák skupiny MAGNUM Bob Catley.

Magicky krásná skladba „The Moonflower Society“ posluchače fascinuje svým dokonalým propojením umění a metalu. Videoklip je zase úžasnou projížďkou měsíční krajinou, kde můžete potkat opravdu kohokoliv...

„Moonflower, v překladu Měsíčnice, je stvoření noci, které rozkvétá, když svět spí. Pro mě ztělesňuje podivné postavy, kterými jsem své písně vyplnil, ale i zvláštní charaktery, kterými se v AVANTASII obklopuji. Vydejte se s námi na úžasnou, tajuplnou cestu,“ říká Tobias Sammet k novému albu.

Deska přinese jedenáct nových skladeb, v nichž se objeví řada hvězdných hostů – tak, jak je u AVANTASIE zvykem. Produkce se ujal Tobias Sammet společně s kytaristou Saschou Paethem, o kouzelný artwork obalu alba se postaral švédský ilustrátor Alexander Jansson.

Tracklist:
1. Welcome to the Shadows
2. The Wicked Rule the Night
3. Kill the Pain Away
4. The Inmost Light
5. Misplaced among the Angels
6. I Tame the Storm
7. Paper Plane
8. The Moonflower Society
9. Rhyme and Reason
10. Scars
11. Arabesque

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace