Nový Spark
venku od 2. dubna
Masters of Rock slaví dvacet let! Nadupaný line-up jako dárek k výročí

Masters of Rock slaví dvacet let! Nadupaný line-up jako dárek k výročí

Každý rok se v areálu likérky R. Jelínka setkáváme se skvěle sestaveným programem, ovšem letos má celá událost úplně jiné grády! Line-up se skládá z desítek vynikajících interpretů a headlineři budou rovnou čtyři! No není to sen nás všech? Vstupenky na festival lze zakoupit také u nás na Sparkshopu.

Dalo by se říct, že návštěva letních hudebních festivalů je naše občanská povinnost. Jak si lépe užít léto než v opojení strhujících rytmů naší oblíbené hudby? Právě pro nás je prostředí Vizovic, konkrétně areál likérky R. Jelínka, to pravé místo, neboť zde se každoročně koná jeden z největších rockových a metalových festivalů Masters of Rock, který má letos dvacet let. Jak lépe významné výročí oslavit než nadupaným line-upem? Poslechněte si své oblíbené interprety naživo a objednávejte vstupenky na Sparkshopu.

Pokud uslyšíte, že letošní line-up je naprostá bomba, nejedná se o žádnou mystifikaci. Letošní seskupení kapel, které se představí na hlavní Ronnie James Dio Stage, je opravdu výjimečné a jedná se o nejsilnější line-up v historii festivalu. Všech 44 kapel bylo potvrzeno a my jen trpělivě čekáme na program. Na koho se můžeme letos těšit?

Prvním headlinerem jsou legendární JUDAS PRIEST, kteří zde představí svou novou desku „The Invincible Shield“. Kromě obrovského hudebního vlivu je kapela známa tím, že prakticky vytvořila typickou metalovou módu, kterou si mnozí z nás osvojili. Jen těžko si dovedeme představit tu dopaminovou bombu v podobě davu stejných lidí jako my a poslouchání skladby „Breaking the Law“ naživo jen pár metrů od nás. Nesmíme zapomínat ani na dalšího velikána v metalovém prostředí. Letos kromě JUDAS PRIEST naše valašské království navštíví také sám Bruce Dickinson, znám jako frontman světoznámé kapely IRON MAIDEN. Dickinson na festivalu představí svou sólovou tvorbu, zejména očekávané album „The Mandrake Project“. Aby té vší euforie nebylo málo, k výročí festivalu popřejí další dva headlineři, Tobias Sammet se svojí metalovou operou AVANTASIA a německá studnice heavy metalu ACCEPT, která nám naservíruje opravdu energickou show, při níž se možná dozvíme něco ze zákulisí tvorby nového alba!

Abychom nezapomněli na zbytek naprosto skvělých interpretů, na Masters of Rock dále vystoupí: ELECTRIC CALLBOY, THE RASMUS, ALESTORM, CAVALERA – The Morbid Devastation, DORO – The Best of 40 years, STRATOVARIUS, SODOM, KK’s PRIEST, RAGE a Lingua Mortis a Lingua Mortis Orchestra – 40 Years, MOONSPELL, SOILWORK, DYNAZTY, CYHRA, SIRENIA, DELAIN, TURMION KÄTILÖT, UNLEASH THE ARCHERS, SERIOUS BLACK – 10th Anniversary, DIE HAPPY – 30th Anniversary, ANNISOKAY, MELECHESH, DALRIADA, AMALGAMA, ELEINE, MONUMENTS, SLOPE, TRI STATE CORNER, ANY GIVEN DAY, FIXATION, WYTCH HAZEL, ADAM´s PARADE, SKYEYE, EXIT, OSYRON, COLD SNAP, METALINDA – 40th Anniversary, SYMFOBIA, FLERET, GATE CRASHER a DENOI.

Můžeme s jistotou tvrdit, že nenavštívení letošního ročníku Masters of Rock by se dalo považovat za osmý smrtelný hřích. Tak kupujte vstupenky, ať máte možnost doplnit serotonin na další roky a užijte si skvělou festivalovou atmosféru! Chci lístky ze Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace