Nový Spark
venku od 1. června
AVATAR se vytasili s dokumentem mapujícím nahrávání nového alba

AVATAR se vytasili s dokumentem mapujícím nahrávání nového alba

Začátkem října proběhla premiéra dokumentu „Scaling The Mountain“, který chronologicky sleduje tvorbu aktuální, kritikou skvěle přijaté nahrávky „Hunter Gatherer“. Dokument vznikal po dobu dvou let na území několika zemí a fanouškům poskytuje hlubší vhled do jejich oblíbené kapely.

Dílo „Hunter Gatherer“, které vyšlo 7. srpna, je označováno jako nejtemnější a nejvíce provokující počin kapely za posledních deset let. Album je odvážným manifestem a studií neustále se zvyšujícího tempa, jímž se ubírá bezradné lidstvo vstříc nejisté budoucnosti.


V roce 2019 se AVATAR sešli s producentem Jayem Rustonem (STONE SOUR, ANTHRAX) ve Sphere Studios v Los Angeles v Kalifornii, kde položili základ albu „Hunter Gatherer“. Kapela natáčela pohromadě, jako tomu bylo dříve na „Hail the Apocalypse“ (2014). Byl přitom kladen důraz na „oldschoolovou“ metodu natáčení, která měla vystihovat koncertní esenci kapely.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace