Nový Spark
venku od 1. září
AVATAR se vytasili s dokumentem mapujícím nahrávání nového alba

AVATAR se vytasili s dokumentem mapujícím nahrávání nového alba

Začátkem října proběhla premiéra dokumentu „Scaling The Mountain“, který chronologicky sleduje tvorbu aktuální, kritikou skvěle přijaté nahrávky „Hunter Gatherer“. Dokument vznikal po dobu dvou let na území několika zemí a fanouškům poskytuje hlubší vhled do jejich oblíbené kapely.

Dílo „Hunter Gatherer“, které vyšlo 7. srpna, je označováno jako nejtemnější a nejvíce provokující počin kapely za posledních deset let. Album je odvážným manifestem a studií neustále se zvyšujícího tempa, jímž se ubírá bezradné lidstvo vstříc nejisté budoucnosti.


V roce 2019 se AVATAR sešli s producentem Jayem Rustonem (STONE SOUR, ANTHRAX) ve Sphere Studios v Los Angeles v Kalifornii, kde položili základ albu „Hunter Gatherer“. Kapela natáčela pohromadě, jako tomu bylo dříve na „Hail the Apocalypse“ (2014). Byl přitom kladen důraz na „oldschoolovou“ metodu natáčení, která měla vystihovat koncertní esenci kapely.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace