Nový Spark
venku od 2. října
BARONESS mezi sebe berou kytaristku Ginu Gleason

BARONESS mezi sebe berou kytaristku Ginu Gleason

Dlouholetý kytarista americké sludgeové formace BARONESS, Pete Adams, se rozžehnal se zbytkem kapely na přátelské bázi a borci ze Savannah byli nuceni hledat náhradu. Tu našli v kytaristce Cirque du Soleil, Gině Gleason.

Zakladatel, zpěvák a kytarista BARONESS John Baizley si nesmírně cení času stráveného s Petem a naplnil si sen, který měli jako malí kluci, že spolu budou hrát muziku a cestovat po světě. Po jeho odchodu však nastal čas najít nové mistra strun, jelikož evropské turné nebylo tak daleko v budoucnosti. Náhrada byla nalezena v rodačce z Philadelphie, Gině Gleason.„Gina pracovala v posledních měsících velmi tvrdě, aby se nejen naučila specifika našeho materiálu, ale pomalu a jistě si vymezuje své území v našem zvuku. Ginin příspěvek do kolektivního díla, její schopnost naučit se novou muziku a najít si vlastní hlas obnovila naší víru v hudbu BARONESS,“ říká Baizley.

Podívejte se na společnou zkoušku a píseň „Morningstar“. BARONESS vydali své poslední album „Purple“ v roce 2015 a z něj byla tento rok píseň „Shock Me“ nominována na Grammy.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace