Nový Spark
venku od 1. června

Basák RAGE AGAINST THE MACHINE Tim Commerford umučil tenisovou legendu Johna McEnroea a pak se zapálil

Baskytarista RAGE AGAINST THE MACHINE Tim Commerford se zjevil v zajímavém projektu. Teprve až ve čtvrtém videoklipu odtajnil svou identitu jako muž stojící za projektem FUTURE USER. Dohromady ho dal s kamarádem Jordanem Tarlowem, přičemž – ač není oficiálním členem sestavy – veškeré kytary na debutovém albu „#SteroidsOrHeroin” nahrál Brendan O´Brien, známý jako producent nejen RATM, ale i PEARL JAM či AC/DC, s nimiž dělal na posledních dvou albech. Skladby jsou relativně elektronické, přes syntezátory jsou však slyšet i rockové vlivy; sám Commerford hovoří o inspiraci šedesátkovým prog rockem či BLACK SABBATH.

Debut FUTURE USER vyjde 24. února, zatím se můžete mrknout na pár neotřelých klipů. V “Supernatural” se mihne komiksová ikona Stan Lee, v “Clockwork” se nechá Commerfordem mučit tenisová legenda John McEnroe a v “Mountain Lion” pro změnu zazní hlas cyklistického šampiona a Commerfordova dobrého kamaráda Lance Armstronga, který ho dokonce vyhecoval k tomu, aby se v závěru klipu zapálil…




Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo