Nový Spark
venku od 3. června
Baskytarista Zdeněk Kub (ex-ARAKAIN) představuje novou formaci NIAKARA

Baskytarista Zdeněk Kub (ex-ARAKAIN) představuje novou formaci NIAKARA

Autorský projekt bývalého baskytaristy ARAKAIN nabídne časem prověřené hity i zbrusu nové kousky. Do nové kapely si přizval zkušené muzikanty z české i slovenské scény. Poslechněte si první singl „Zlatá generace“, ke kterému byl natočen i videoklip.

„Jak už název napovídá, základ repertoáru budou tvořit skladby, které jsem napsal a složil v době svého působení v Arakainu. Těšit se tak můžete například na písně ‚Skrytá kamera‘, ‚Černý koně‘, ‚Osudnej den‘, ‚Jesus Business‘, ‚Kruhy v obilí‘ nebo ‚Barbaři‘,“ prozradil již nyní baskytarista, který od ARAKAIN odešel v roce 2021 po pětatřiceti letech.

Kapelu tvoří zpěvák Mayo Petranin, kterého můžeme znát z kapel SYMPHONITY či CASTAWAY, kytaristé Petr Voháňka a Martin Pavlíček, bubeník Pavel Kubát (ex-ROOT) a samozřejmě basák Zdeněk Kub.

Nový singl „Zlatá generace“ vypovídá o dnešní konzumní společnosti, ve které vyrůstají dnešní mladí lidé. Neuvědomují si tak hodnotu peněz a žádných věcí si neváží.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace