Nový Spark
venku od 1. června
Baskytarista Zdeněk Kub (ex-ARAKAIN) představuje novou formaci NIAKARA

Baskytarista Zdeněk Kub (ex-ARAKAIN) představuje novou formaci NIAKARA

Autorský projekt bývalého baskytaristy ARAKAIN nabídne časem prověřené hity i zbrusu nové kousky. Do nové kapely si přizval zkušené muzikanty z české i slovenské scény. Poslechněte si první singl „Zlatá generace“, ke kterému byl natočen i videoklip.

„Jak už název napovídá, základ repertoáru budou tvořit skladby, které jsem napsal a složil v době svého působení v Arakainu. Těšit se tak můžete například na písně ‚Skrytá kamera‘, ‚Černý koně‘, ‚Osudnej den‘, ‚Jesus Business‘, ‚Kruhy v obilí‘ nebo ‚Barbaři‘,“ prozradil již nyní baskytarista, který od ARAKAIN odešel v roce 2021 po pětatřiceti letech.

Kapelu tvoří zpěvák Mayo Petranin, kterého můžeme znát z kapel SYMPHONITY či CASTAWAY, kytaristé Petr Voháňka a Martin Pavlíček, bubeník Pavel Kubát (ex-ROOT) a samozřejmě basák Zdeněk Kub.

Nový singl „Zlatá generace“ vypovídá o dnešní konzumní společnosti, ve které vyrůstají dnešní mladí lidé. Neuvědomují si tak hodnotu peněz a žádných věcí si neváží.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace