Nový Spark
venku od 1. června
BETWEEN THE PLANETS nastiňují svou budoucí tvorbu singlem „The Walk“

BETWEEN THE PLANETS nastiňují svou budoucí tvorbu singlem „The Walk“

Progresivci BETWEEN THE PLANETS se prezentují čerstvým singlem (a klipem) „The Walk“. Kombinací snové nálady, úderných refrénů a vůbec zapojením zpěvu zaujímá v repertoáru kapely výjimečné místo. Ta skladbou zároveň navazuje na starší počin „Hungry Eyes“, i novinku totiž otextoval a nazpíval Martin Schuster ze spřízněných MARTIANS, v nichž působí i kytarista BETWEEN THE PLANETS Spacosh. A muzikanti slibují, že od spolupráce můžeme v budoucnu čekat více.

„Poslední dobou roky ubíhaly čím dál rychleji a ty jsi ztratil krok, už nějaký čas jsi se nechal unášet proudem každodenních rutin a povinností. Zjišťuješ, že tvůj život se ubírá jinou cestou, než kterou sis dříve vysnil. To vše si uvědomuješ v jedné, velmi cenné, katarzní chvíli. Nastal čas započít cestu osvobození mysli, vrátit se na místo, kde barvy byly pestřejší a jasnější, fantazie neomezená a zvědavost byla hnací silou tvého života. ,The Walk‘ je cestou regenerace života,“ uvádí na adresu „The Walk“ Martin Schuster.

O mix singlu se postaral sám Spacosh , mastering provedl velezkušený Jacob Hansen (AMARANTHE, KATATONIA, ad.).

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace