Nový Spark
venku od 3. ledna
BETWEEN THE PLANETS představují nový singl

BETWEEN THE PLANETS představují nový singl

BETWEEN THE PLANETS v čele s producentem Martinem Spacoshem představují první singl z nového alba "Parallel World", které vyjde 18. září 2021. Singl se jmenuje "Waves Of Consciousness" a je zároveň první ze dvou skladeb, na které přispěl svým kytarovým sólem kytarista Sam Vallen z australských CALIGULA'S HORSE.

O vizuální stránku singlu se postaral Michal Skořepa (Stroy). Sám Martin Spacosh se kromě hudby postaral i o všechny nástroje kromě bicích (ty nahrál jeho dlouholetý spoluhráč Filip Kittnar) a singl, resp. album taky zmixoval. Mastering pak provedl věhlasný dánský zvukový inženýr Jacob Hansen (VOLA, KATATONIA, EVERGREY, ..).

"Musím říct, že mě Sam mile překvapil svým přístupem. Spolupráce s ním byla velmi přátelská, prakticky ihned pochopil mou ideu nálady, jakou by mělo dané sólo vyjadřovat a dodal naprosto skvělé party. To samé se dá říct o Michalu Skořepovy, který se postaral o vizuální stránku singlu. Původně jsem po něm chtěl nějakou koláž, ale Michal nakonec přišel s tímhle skvělým kresleným nápadem. Vzpomínám si, jak jsem mu na jeho žádost posílal videa, jak mrkám během mého cyklovýletu přes Polsko a nakonec jsem jeho požadavek splnil dle jeho představ až na čtvrtý pokus:)" dodává Spacosh.

V těchto dnech se BETWEEN THE PLANETS také připravují na živá vystoupení, která by měla následovat po vydání alba. Zároveň je již spuštěna předobjednávka nového alba na Bandcamp profilu kapely .

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace