Nový Spark
venku od 1. července
Billy Sheehan pomáhá brazilskému talentu v projektu SKILLS

Billy Sheehan pomáhá brazilskému talentu v projektu SKILLS

Baskytarista MR. BIG Billy Sheehan má prsty v dalším projektu, v němž mu jsou partnery kolegové z kapel, které se těšily největší slávě na přelomu osmdesátých a devadesátých let minulého století. Jmenovitě kytarista NIGHT RANGER Brad Gillis a bubeník GIANT David Huff. Nejmladším členem formace nazvané SKILLS je brazilský zpěvák Renan Zonta z formace ELECTRIC MOB. 13. května se čtveřice uvede albem „Different Worlds“, z nějž prezentuje videoklip ke skladbě „Stop the World“.

Dodejme, že SKILLS jsou z velké části dílem šéfa italského vydavatelství Frontiers Serafina Perugina, který našel zálibu v Zontově hlasu, a chtěl mu zajistit sestavu právě z éry osmdesátkového rocku, jehož je účastník talentové soutěže The Voice velkým fanouškem. Už v minulosti ho Perugino „dosadil“ na album „We Are the Night“ (2020) dalšího svého oblíbence, kytaristy Magnuse Karlssona a jeho projektu FREE FALL, či do projektu BROTHER AGAINST BROTHER, který byl loni uveden debutovým albem, a v němž se Zonta doplňuje se svým brazilským krajanem Nando Fernandesem po vzoru například projektu ALLEN / Lande.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace