Nový Spark
venku od 2. října

night ranger..

Billy Sheehan pomáhá brazilskému talentu v projektu SKILLS

Billy Sheehan pomáhá brazilskému talentu v projektu SKILLS
Baskytarista MR. BIG Billy Sheehan má prsty v dalším projektu, v němž mu jsou partnery kolegové z kapel, které se těšily největší slávě na přelomu osmdesátých a devadesátých let, a taky jeden brazilský talent.

Pardálové amerického rocku NIGHT RANGER s další deskou

Pardálové amerického rocku NIGHT RANGER s další deskou
Kapela, co ztělesňuje zvuk osmdesátých let se i v roce 2017 žene s dravou energií kupředu. Kytarami tažený melodický hard rock je hlavní hudební devízou nového alba NIGHT RANGER, „Don’t Let Up“. Poslechněte si song Somehow Someway“.

Novým kytaristou WHITESNAKE se stal Joel Hoekstra

Kdo doufal, že po odchodu Douga Aldriche z pozice kytaristy WHITESNAKE spojí David Coverdale opět síly s Adrianem Vandenbergem, bude asi zklamán. Kapela jako nového kytaristu přijala Joela Hoekstru.

Night Ranger - "Knock Knock Never Stop"

NIGHT RANGER, frajeři ze San Franciska, kteří prodali více než 10 milionů kopií svých prvních pěti alb, natočili klip k písni "Knock Knock Never Stop". Tak se koukněte, jak jim to šlape!

NIGHT RANGER - „High Road“

Protřelí rockeři NIGHT RANGER vydají 10. června nové album „High Road“ a k titulnímu songu teď udělali i klip. V červnovém Sparku počítejte s recenzí!
Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace